Sizce Yumurta Sıkışması mı Var?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Einsatz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dikkatli olun yinede yumurtalılar zor uçuyır konarken düşüyor yumurta karnında kırılabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yarın akşam yumurtlamamış olursa müdahale edin.

Hala yumurta gelmediyse müdahale edin derim. Tabi yumurta varsa... D bitamini eksikliği dokayısıyla calsiyum eksikliği ve hareketsizlik bu soruna yol açtı kuvvetle muhtemel.

Hala yumurta gelmediyse müdahale edin derim. Tabi yumurta varsa... D bitamini eksikliği dokayısıyla calsiyum eksikliği ve hareketsizlik bu soruna yol açtı kuvvetle muhtemel.
Hocam geçen sefer mudahele ettiğimde sertlik vardı, şuan sertlik yok korkuyorum bir şey olur diye hayvana. Veterinere götürsem o kendi kendine cıkartır diyor sallıyor. Olmadı bir daha alacağım bu aksam elime

Aynen tekrar kontrol edin bakalım.
Selçuk hocam merhaba, dönemedim size kusuruma bakmayın lütfen.

Hocam yumurta falan yok (çünkü geçen müdahele ettiğim durumdaki sertlikle uzaktan yakından alakası yok). Yumurta erimesi olabilir mi?
Kuşun dışkıları büyük, davranışları normal. Hatta halsizlik falan kalmadı hergün kafesin üzerini açık bırakıyorum ucuyorlar falan.
Allah korusun tümör vs olmasında, ama öyle garip bir şişlik değil yumurta şişliği gibi.
Güncel resim işinizi görürse çekip atabilirim hocam

D vitamini ve calsiyum desteği verdiniz mi ?

D vitamini ve calsiyum desteği verdiniz mi ?

Selçuk hocam Avilin diye vitamin var onu veriyorum. Calsiyumu'da kalamar kemiğinden alıyor var kafeste. Haricinde bir şey vermem gerekiyor mu?

Birde kuşları aldığımdan beri probiyotik veriyorum, sanırım bunu zaten hep vermek lazımmış

Geri