Sarı beyazımsı kaka

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Gugi123
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
acilen veterinere götürmem gerek sanırım
Veterinere götürün röntgen çeksin karaciğeri ne durumda bakılsın. Bir de kanatlıoil devedikeni tohumu unu var. Eğer mantar çıkmazsa karaciğer sorunu varsa onu alıp sebzesine serpin haftada iki gün yesin iyi gelir. Karaciğer için sedochol de sipariş edin, karaciğeri korur. Pankreoflat kaçıncı gün oldu?

acilen veterinere götürmem gerek sanırım

Yani kuşun hareketlerinde azalma,enerji ve iştah kilo denge kayıpları da varsa veterinere götürün ama kanatlı hekimi olmalı. Kuşlardan anlamayan veterinerlere gitmeyin. Egzotik hayvan veterineri de olabilir kanatlı hekimi yoksa. Dışkı ve kursaktan kültür alınıp analiz yapılsın ve röntgen çektirin ayrıca karaciğer ve diğer iç organlarına da baktırın. Ama zaten kanatlı hekimi size gerekenleri söyler. 👍🏻

Veterinere götürün röntgen çeksin karaciğeri ne durumda bakılsın. Bir de kanatlıoil devedikeni tohumu unu var. Eğer mantar çıkmazsa karaciğer sorunu varsa onu alıp sebzesine serpin haftada iki gün yesin iyi gelir. Karaciğer için sedochol de sipariş edin, karaciğeri korur. Pankreoflat kaçıncı gün oldu?
3 gün oldu sebze enfeksiyona sebep olur demişti eskiden götürdüğüm veteriner

3 gün oldu sebze enfeksiyona sebep olur demişti eskiden götürdüğüm veteriner
Siz isterseniz gittiğiniz veterinerin kanatlılardan anlayıp anlamadığını bir araştırın. Kuşlara sebze verilebilir,kirinden pisliğinden düzgünce arındırılmışsa ve kararında da verilmişse soruna sebep olmazlar.

Dışkı ve kursaktan kültür alıp analiz yapılabilen ve röntgen cihazı olan kanatlı kliniği bulun.

P tesiyi bekleyecekseniz eğer, bana kalırsa şimdiden nöbetçi eczaneden mikostatin alın ve çeyrek suluğa 4 damla katarak p tesiye kadar verin. Mikostatin ağır bir ilaç değil sonuçta ciğeri çok yormaz.

P tesiyi bekleyecekseniz eğer, bana kalırsa şimdiden nöbetçi eczaneden mikostatin alın ve çeyrek suluğa 4 damla katarak p tesiye kadar verin. Mikostatin ağır bir ilaç değil sonuçta ciğeri çok yormaz.
Abi pankreoflat kullanıyor beş güne tamamlaması lazım

Mantar sorunu çözüldükten sonra Enflamatörü 15 günde kullanabilir. Ama hastalık durumlarında 1 saat bile önemlidir.

Hocam dışkılar iyiye gidiyordu birden bire mantar yeşiline dönmesi tedirgin etti beni. gugi hocam karar verir artık.

Care4birds fungi stop bulabilirseniz ondan alın. 3 şeye de etkili; candida,aspergillus ve moniliazis. Suya katılıyor zaten. Kanatlılar için bir ürün. 5-7 gün kullanılsın.
Ama tabiiki kültür alınıp çıkan sonuca göre hareket etmek daha net olur.

sabah veterinere götürdüm hiç bir şeyi yok dediler kültür almadı tartmadı da dışkıya baktı yaklaşıp normal dedi benimde sultan papağanım var dedi annem yanımdaydı çok pimpirikli kızım falan dedi bilmiyorum acaba annem öyle dedi diye sallamadı mı adam 23 yaşındayım kuşu varsa bilir herhalde sonra bir yerde yemek yemeye gittik oradaki adam ben yıllarca besledim bir şeyi yok bunun dedi tetra kullanın dedi en iyi ilaçmış hasta olan iştahlı yemez dedi
dedim bari bi ciğer filmi çekelim tartalım ya uçarsa dedi öyle şeyler filmde çıkmaz falan diyor garip geldi

Klasik veteriner tavırları. Kanatlı uzmanı olması lazım. Kuşun hasta olduğu kesin yani. Hatta karaciğerde veya panreasda rahatsızlık olduğu da kesin. Mantarı var mı onu test etseydi bari.

sabah veterinere götürdüm hiç bir şeyi yok dediler kültür almadı tartmadı da dışkıya baktı yaklaşıp normal dedi benimde sultan papağanım var dedi annem yanımdaydı çok pimpirikli kızım falan dedi bilmiyorum acaba annem öyle dedi diye sallamadı mı adam 23 yaşındayım kuşu varsa bilir herhalde sonra bir yerde yemek yemeye gittik oradaki adam ben yıllarca besledim bir şeyi yok bunun dedi tetra kullanın dedi en iyi ilaçmış hasta olan iştahlı yemez dedi
dedim bari bi ciğer filmi çekelim tartalım ya uçarsa dedi öyle şeyler filmde çıkmaz falan diyor garip geldi
Şaka gibi yani. Gözüyle mi analiz ediyormuş dışkıda bakteri parazit olup olmadığını..
Yeşil idrar kursak mantarında görülür bunu birçok kişi bilir zaten. Bizler boşuna mı kültür alınıp bakılsın diyoruz acaba... siz hangi şehirde yaşıyorsunuz kanatlı hekimi yok mu oralarda?

İstanbul Beylikdüzü para almadı bencedd bi bk anlamıyorlar ya

Geri