Sarı beyazımsı kaka

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Gugi123
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İlacın dozunu nasıl uyguluyorsunuz ?

Pankreofkat ın yarısını alıp pirinç tanesi kadar kesiyorum ufalayıp ezip suya karıştırıyorum

ne kadar tam suluğa mı karıştırıyorsunuz eğer öyleyse tam suluk yapmayın. Çeyrek suluk hazırlayın çünkü suyu her gün yenilemeniz gerek. 1 Günde de çeyrek suluğu bile bitiremez. İlacı da azar azar kullanmış olursunuz. Şimdi suluğunu çıkarın yarın sabah tam suya kattığınız kadar çeyrek suluğa katın. Bir sonraki suyunda ilacı yarı oranda azaltarak çeyrek suya katın. İmkan varsa suyu günde 2 kez yenileyin. Yenilerken 2 saat susuz kalsın siz verir vermez içmesi için.

Kakası düzelmiş çok şükür. Ancak ishal mi

Yok ishal denmez o tarz dışkılara. Fazla idrar yapmış. Sanırım çok su içmiş. İlaç işe yaramış bu güzel haber. Hocam normale döndüğünde ona egzersizler yaptırın. Parmak atlatmaca vs kanat çırpsın yada uçmaya teşvik edin.

Yok ishal denmez o tarz dışkılara. Fazla idrar yapmış. Sanırım çok su içmiş. İlaç işe yaramış bu güzel haber. Hocam normale döndüğünde ona egzersizler yaptırın. Parmak atlatmaca vs kanat çırpsın yada uçmaya teşvik edin.
Çok teşekkür ederim kabarık durması normal mi

Evdekiler sürekli cam açıyor kapıları kapatıyorum üşümesin diye dışkısı bazen koyu bazen sarı sulu

İlaçtan da dolayı olabilir, cereyanda kalmamalı kesinlikle

Sarı sulu yaptığında resmini çekip paylaşır mısınız

Sarı dışkıyı sık sık mı yapıyor nadiren mi ?

Geri