muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

XE1bd6.jpg

JOJV3B.jpg
koltukdan foto atması ıı olmadı tunekdeyken atsa daha ıyı anlasılırdı bu sekılde zor bısı solemek

birde bu fotoğraf var. popoya bak bildiğin şiş değilmi?
yzaGNy.jpg
tunekde olsa cok cok daha ıyı anlar net bısı solerdım ama poposu sıs gıbı duruyor kanatları duz yerde durdu ıcın cok dusuk durmuo ama belıde cıkmıs yumurta ıhtımalı yuksek ama tunek fotosu olsa daha ıyı olurdu

şakir kus yumurtlamıs 6 aylık dısım masallah kızıma ya sorunsuz yumurtladı cok sukur suan kuluckaya yatmıs yuvaya bakdım cıkmadı suphelendım arkasını acdım gene kalkmadı hafıf elımı uzattım ole kalkdı bakdım yumurta :D suan mutlulugum 2 katına cıkdı bakalım kac tane yumurtlıcak ve dolumu cıkıcak bosmu merak edıorum :D bu arada bebeklerıde anne beslemıs gene kursak full dolu otuyorlar seslerı gelıo mınnakların :D darısı basına kardesım

şakir kus yumurtlamıs 6 aylık dısım masallah kızıma ya sorunsuz yumurtladı cok sukur suan kuluckaya yatmıs yuvaya bakdım cıkmadı suphelendım arkasını acdım gene kalkmadı hafıf elımı uzattım ole kalkdı bakdım yumurta :D suan mutlulugum 2 katına cıkdı bakalım kac tane yumurtlıcak ve dolumu cıkıcak bosmu merak edıorum :D bu arada bebeklerıde anne beslemıs gene kursak full dolu otuyorlar seslerı gelıo mınnakların :D darısı basına kardesım
ne güzel haber :D gece gece neşelendim...

ne güzel haber :D gece gece neşelendim...
saol kardesım sevıncıme ortak oldun ıcın darısı basına sabah kalkdım kapıyı araladım kur sesı gelıordu bakdım gene cıftlesıorlar 6 aylık cıftımde jumbo hollanda cıftımde kapıyı kapayıp cıkdım tekrar bakalım hollanda dısım nezaman yapıcak ılk yumurtasını :)

Geri