muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

benimki bi çıkartsa eski futbolcular gibi bile koyarım yavru sayısına göre
büyük ömer küçük ömer büyük renan küçük renan junior ömer/renan :D isimleri ömer ve renan olacak sadece :D

benimki bi çıkartsa eski futbolcular gibi bile koyarım yavru sayısına göre
büyük ömer küçük ömer büyük renan küçük renan junior ömer/renan :D isimleri ömer ve renan olacak sadece :D
alemsin vallahi şakir resmen kahkaha atım kahvede adamlar bana bakıyo hepsi deli sanıyola beni sanırım.:D

hiç bir sıkıntı çıkmadı. eskisi ile nasılsa yenisiylede aynı. ben içine girdiğini görmedim ama içinde 1-2 tane tüyü var. demekki girmiş. zaten hayvan ne yaparsa ben yokken yapıyor uyuz oluyorum :D

mevlüt kandiliniz bübarek olsun kardeslerım (yavruyu annesı beslemıs kursagı tıka basa dolu esım soyledı cok mutlu oldum suan bugun cok harıka bır gun bıde 6 aylık cıftın dısısı az once dıskıladı dev gıbı dıor yanı bu hafta kesın yumurta gelır demek bu) (İnşallah) ve jumbo hollanda cıftın dısısıde yavrulukdaymıs uzun zamandır erkek mama yapmıs sabah ondan yıyıp dısıye kusuyormus sanırım onlarda 1 2 haftaya yapıcak (İnşallah) :D

hiç bir sıkıntı çıkmadı. eskisi ile nasılsa yenisiylede aynı. ben içine girdiğini görmedim ama içinde 1-2 tane tüyü var. demekki girmiş. zaten hayvan ne yaparsa ben yokken yapıyor uyuz oluyorum :D
demekki senin kuşlar evde kimse yokken daha rahat hisediyolar bitane kamera koy akşama gelince izlersin :D rahatlarsın kafanda soru işareti kalmaz:D

kandilinizi kutlarım ama parantez içinde de kuşlarla ilgili mesajımı sıkıştırırım diyosun yani :D iyi iyi besliyor işte anne bakıcı güzel. benim dişide öyleymiş o yem karışımı yapan bizim fabrikadaki abiden aldım onu. bulup bulabileceğin en mülayim, sakin, bakıcı anaç kuşlardan biri dedi bana verirken. senin hanım senden meraklı yahu :D

kandilinizi kutlarım ama parantez içinde de kuşlarla ilgili mesajımı sıkıştırırım diyosun yani :D iyi iyi besliyor işte anne bakıcı güzel. benim dişide öyleymiş o yem karışımı yapan bizim fabrikadaki abiden aldım onu. bulup bulabileceğin en mülayim, sakin, bakıcı anaç kuşlardan biri dedi bana verirken. senin hanım senden meraklı yahu :D
aynen sıkısdırım dedım :D hehe evet o benden daha delısı yavruda cıkdıya sabah benle beraber kalkdı 6da mama yapımına basladı ben cıkdıkdan sonra kafeslere koymus takıp edmıs gun boyu uzakdan bana haber verıo gelısme oldukca :D adam ole dıorsa oledır yavrusunu gorsek bıran once valla senden mutlu olcam yemın ederım :D

aynen cep telefonu ile bağlanabileceğin kameralar var. naklen canlı yayın izleyebiliyorsun sanırım 80-90 tl filandı. evinde wireless varsa. İP camera diye geçiyor. ben güvenlik amaçlı kullanıyorum haraket algıladığında e-mail gönderiyor bende bulunduğum noktadan eve canlı bağlanıp izliyorum. aşağıda linkini paylaştığım tarz bişey. ben çin'den aldım aliexpresten 80 tl ye şimdi baktım burda fiyat biraz daha yüksekmiş. 360 derece döndürebiliyorsunda sağı solu yukarıyı aşağıyı izleyebiliyorsun. tek sıkıntısı zoom yapamıyorsun okadar :D
http://www.hepsiburada.com/kingboss...ik-kamerasi-p-BDINDPLS61779?magaza=Smartsepet

aynen cep telefonu ile bağlanabileceğin kameralar var. naklen canlı yayın izleyebiliyorsun sanırım 80-90 tl filandı. evinde wireless varsa. İP camera diye geçiyor. ben güzenlik amaçlı kullanıyorum haraket algıladığında e-mail gönderiyor bende bulunduğum noktadan eve canlı bağlanıp izliyorum. aşağıda linkini paylaştığım tarz bişey. ben çin'den aldım aliexpresten 80 tl ye şimdi baktım burda fiyat biraz daha yüksekmiş. 360 derece döndürebiliyorsunda sağı solu yukarıyı aşağıyı izleyebiliyorsun. tek sıkıntısı zoom yapamıyorsun okadar :D
http://www.hepsiburada.com/kingboss...ik-kamerasi-p-BDINDPLS61779?magaza=Smartsepet
cok guzel bısıymıs bendemı alsam napsam aklım kalıyor :D bol bol izlerim işdeyken :D

Geri