muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Evet Allah korusun diyelim dinlensin toparlansın yine yarar kuluçkaya

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
evet 2 ay en az dınlendırıcem dısıyı cunku 4 kulucka yapdı 2sınde 6 yumurta 1 ınde 5 1 ınde 7 yumurta yapdı hıc dınlenmeden bunye dayanmaz buna erkege baska dısı atarım dısı dınlensın kendıne gelsın ınsallah yumurta yapmaz cıftlesdıler cunku gordum erkegın dolledıgını

Evet Allah korusun diyelim dinlensin toparlansın yine yarar kuluçkaya

evet 2 ay en az dınlendırıcem dısıyı cunku 4 kulucka yapdı 2sınde 6 yumurta 1 ınde 5 1 ınde 7 yumurta yapdı hıc dınlenmeden bunye dayanmaz buna erkege baska dısı atarım dısı dınlensın kendıne gelsın ınsallah yumurta yapmaz cıftlesdıler cunku gordum erkegın dolledıgını

Hemen dinlensin inşaallah olmaz yumurtası

heeee duymuştum ondan nerden alabiliriz ki acaba???
İnternetten alın bence kilo hesabı satılıyor hem daha ucuza geliyor yada varsa toptancı veya büyük bir petshop sorabilirsiniz

İnternetten alın bence kilo hesabı satılıyor hem daha ucuza geliyor yada varsa toptancı veya büyük bir petshop sorabilirsiniz

bir sorayım bakalım, senden nbr usta, neler yapıyorsun? :)

bir sorayım bakalım, senden nbr usta, neler yapıyorsun? :)
İyilik çok şükür kardeşim toparlanmaya çalışıyorum hayat mücadelesi [emoji4] sen nasılsın ne var ne yok

İyilik çok şükür kardeşim toparlanmaya çalışıyorum hayat mücadelesi [emoji4] sen nasılsın ne var ne yok

toparlanacaksın tabi, güçlü olmak zorundayız, benim de kolay geçmiyor inan ama yaşamaya devam be dostum ;)

toparlanacaksın tabi, güçlü olmak zorundayız, benim de kolay geçmiyor inan ama yaşamaya devam be dostum ;)
Aynen kardeşim hayırlısıyla inşaallah [emoji4] rabbim cümlemize kolaylık versin yardımcımız olsun inşaallah

ben sımdı eve geldım kusları ayırdım erkeye lutıno dısı koydum yanına dısıyıde ayrı kafese aldım oturdum kusları ızlıordum yesıl takım az once tekrar cıftlesdı 7 yumurta var 8.de gelıcek galıba cosdular maşallah facede paylasdıgımda bırı demısdı dısı cok kızgın 8 9 yapar ben dmeısdım en fazla 7 yapar adam haklı cıkdı sanırım :D

ben sımdı eve geldım kusları ayırdım erkeye lutıno dısı koydum yanına dısıyıde ayrı kafese aldım oturdum kusları ızlıordum yesıl takım az once tekrar cıftlesdı 7 yumurta var 8.de gelıcek galıba cosdular maşallah facede paylasdıgımda bırı demısdı dısı cok kızgın 8 9 yapar ben dmeısdım en fazla 7 yapar adam haklı cıkdı sanırım :D
[emoji1][emoji1] haklı çıkmış maşaallah dişiye

kardesım bırda bısı danısıcam benım 4.kuluckada kı dısım yumurtaları bozdu hep yoruldugu ıcın hepsını alıp attım dınlendırmeye cekıcekdım fakat dun kusun cıftlesdıgını gordum yuvalıgı sokdugum halde cıftlesıor ben sımdı napsam erkekle dısıyımı ayırsam yuva sokmek fayda etmedı hayvan cok yorgun kabarık duruo zaten yoruldu ıyıce pes pes hıc dınlenmeden 4 kulucka gecırdı
Tak yuvaligi yumurtayı yapsın yaptıkça alnyerine boş köy sağlam takımlara kaydır sonra bitince dişi ile erkeği ayır kuluçkaya boz kusa banyo ver

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri