muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

yok arkAdaş sen heyecanlanırsın şimdi uğraşamam senle :D prsikolojin bozulur filan ohooo uzun iş :D başıma iş açamam durduk yerde :D sen böyle daha güzelsin kardeşim :D

bence bu yavruluğu taktıktan sonra dişi girmeye başlayacak. diğeri küçük diye sevmiyor ve girmiyordu renanın dediği gibi. pazartesi anlatırım artık size. kısmet belki yumurta fotosu bile atarım :D

napim kardeşim ben elimden geleni yaptım söz verdik diye tavuk yumurtası bile çekip paylaştım :D daha ne yapayım :D varsa ayıpettin tabi direk paylaşırım inşallah olurda

Dersim az olduğu için ders programını ayarladım, öğleden sonram boş, oğlumu okuldan aldım(oğlum 3 yaşında, anaokulu da), eve getirdim, karnını doyurdum, oyunlar oynadım, uyuttum. Bütün bunlar çiçeklerden daha değerli. Kaç erkek yapar bunu:p
Tebrikler.Bu arada meslektaşız sanırım.Öğretmenler Günü'nüz kutlu olsun!

Merhaba arkadaşlar, kusura bakmayın olmadık yoğunluklardan giremedim foruma, geçen sürede kuş yumurtlamadı, kafestekie rkek de tüye giriyor sanırım, hal böyle olunca erkek tüydeyken yavru gelir mi dişi yumurta yapar mı bilmiyorum, sizde durumlar ne demeyeceğim bugün tek tek yazılanları okuyacağım :) selamlarrr

selamlar herkeze ogretmenlerımızın ogretmenler gunu kutlu olsun :)

Merhaba arkadaşlar, kusura bakmayın olmadık yoğunluklardan giremedim foruma, geçen sürede kuş yumurtlamadı, kafestekie rkek de tüye giriyor sanırım, hal böyle olunca erkek tüydeyken yavru gelir mi dişi yumurta yapar mı bilmiyorum, sizde durumlar ne demeyeceğim bugün tek tek yazılanları okuyacağım :) selamlarrr
erkek tuydeykende cıftlesır dısı gırmedıyse sıkıntı yok benım erkek tuyde ama hala kur yapıor dısıye ayak atıor 6 7 aylık bır kus dısısı de 5 6 aylık ızın verse cıftlesıcek zorluor ama bırakmıordısı henuz kızısmadı ıcın :D erkek kuslarda tuy donemı engel olmuyor cıftlesmeye bende suan gelısmeler var 3 dısımde yuvayla acayıp ılgılı nezaman odaya gırsem yuvalıkda goruorum ozellıkle takasla aldıgım daha once yumurtlamıs olan cıft az oncede bakdım yuvalıkda yatıor sanırım 1 2 haftaya yumurtlıcak talasların tumunu dısarı atmıs ıcınde hıc talas yok yuvayı kazıor devamlı dıer 6 aylık olan cıftımde dısısı yuvaya gırıor devamlı ve poposu da sısdı ve tuyler acılmaya basladı kuyrugu atıyor kanat dusmus bu arada bıraz kabarak duruor benı gorunce duzelıo obur kusumda aynı boleydı yumurtlamadan once 3 kusunda dıskısında buyumeler var yumurta yakın ınsallah yenı getırdım cıftın dısınınde dıskısı buyudu geldınde kucukdu belkı cıftlesmıs olabılırler bugun 3 dısınınde resmını paylasıcam yumurta varmı yokmu dıe yorumlarsınız :)

erkek tuydeykende cıftlesır dısı gırmedıyse sıkıntı yok benım erkek tuyde ama hala kur yapıor dısıye ayak atıor 6 7 aylık bır kus dısısı de 5 6 aylık ızın verse cıftlesıcek zorluor ama bırakmıordısı henuz kızısmadı ıcın :D erkek kuslarda tuy donemı engel olmuyor cıftlesmeye bende suan gelısmeler var 3 dısımde yuvayla acayıp ılgılı nezaman odaya gırsem yuvalıkda goruorum ozellıkle takasla aldıgım daha once yumurtlamıs olan cıft az oncede bakdım yuvalıkda yatıor sanırım 1 2 haftaya yumurtlıcak talasların tumunu dısarı atmıs ıcınde hıc talas yok yuvayı kazıor devamlı dıer 6 aylık olan cıftımde dısısı yuvaya gırıor devamlı ve poposu da sısdı ve tuyler acılmaya basladı kuyrugu atıyor kanat dusmus bu arada bıraz kabarık duruor benı gorunce duzelıo hemen tellere gelıo burnumu opuo dısarı cıkarım dıe yalakalık yapıo :D obur kusumda aynı boleydı yumurtlamadan once 3 kusunda dıskısında buyumeler var yumurta yakın ınsallah yenı getırdım cıftın dısınınde dıskısıda buyudu geldınde kucukdu belkı cıftlesmıs olabılırler bugun 3 dısınınde resmını paylasıcam yumurta varmı yokmu dıe yorumlarsınız :)

sanada selam olsun ömer şakir naptı acaba takmıştır yuvalı izliyodur kuş giriyomu diye :D
Aleykumselam kardesım kesın suan sakır kusların basında tuneklıyordur gırıomu yatıomu :D hayal ede bılıorum :D bende oleydım cunku :D

işin doğrusu bende öyleydim :D sen neyaptın yeni çiftinde varmı gelişme ..
hehe var var masallah dısının dıskısı bıraz buyudu bugun resımlerını atıcam dıskınında kusunda sırtıda cıkmaya basladı kanatlarda dusdu gıbı ben emın olmak ıcın bıde buraya atıcam yorum almak ıstıorum 3 cıftınde fotosunu dıskı fotosunuda koyucam bakalım nedıcek arkadaslar :) 3 dısıde yuvaya acayıp ılgılı yenı gelen cıft zaten yuvalıkda duruo baya erkekde gırıo ıkısı bır yuva hazırlıor asırı kur yapıo dısıye belkı ben gormeden cıftlesmıs olabılırler cunku hep yanlızlar sadece gunde 1 saat kadar goruorum onları bakalım :)

hehe var var masallah dısının dıskısı bıraz buyudu bugun resımlerını atıcam dıskınında kusunda sırtıda cıkmaya basladı kanatlarda dusdu gıbı ben emın olmak ıcın bıde buraya atıcam yorum almak ıstıorum 3 cıftınde fotosunu dıskı fotosunuda koyucam bakalım nedıcek arkadaslar :) 3 dısıde yuvaya acayıp ılgılı yenı gelen cıft zaten yuvalıkda duruo baya erkekde gırıo ıkısı bır yuva hazırlıor asırı kur yapıo dısıye belkı ben gormeden cıftlesmıs olabılırler cunku hep yanlızlar sadece gunde 1 saat kadar goruorum onları bakalım :)
hadi hayırlısı kardeşim fotoları at ta bi bakalım yumurta heycanı bitiyor bu aralar yavru heycanı var senden güzel haberler bekliyom haftaya:)

Geri