muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

Çok Merak Etmiştim Teşekkür Ederim Yavru İken Eş Alma Düşüncemde Bundan Dolayıda İkisinide Eğitip Yavrularını Almaktı
Eğitmek istiyorsan eş alma yavru istiyorsan eş al yavru almak uzun ve meşakkatli bir yoldur sabırlı olmak gerekir eğitmek de öyle hangisini yapabileceğine inanıyorsan onu için çaba göster [emoji4]

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğitmek istiyorsan eş alma yavru istiyorsan eş al yavru almak uzun ve meşakkatli bir yoldur sabırlı olmak gerekir eğitmek de öyle hangisini yapabileceğine inanıyorsan onu için çaba göster [emoji4]

Aslında Şöyle Düşünüyorum Yetişkin Olana KAdar Eğitebildiğim Kadar Eğitmek Sonra Yavru Almayı Düşünüyorum Ama Öğretileni Unuturmu Diyede Şüphem Var.

Yavru Dişi Alıpta Yetişkin Yapıp Sonrada Eşleştirmek mi Daha İyi Oluyor Yoksa Yavru Erkek Alıp Yetişkin Olunca Çift Almak mı İyi Olur
Her ikisinin de avantajları dezavantajları var yavruyken eş almak da olabilir büyüyünce de ikisi de olur öğrendiklerini nispeten unutabilir sizinle eskisi kadar ilgilenmez oynamaz zaten eş aldığınız zaman

Her ikisinin de avantajları dezavantajları var yavruyken eş almak da olabilir büyüyünce de ikisi de olur öğrendiklerini nispeten unutabilir sizinle eskisi kadar ilgilenmez oynamaz zaten eş aldığınız zaman

Ozaman Biraz Bekleyeyim Biraz Büyüsün Duruma Göre Eş Alayım Aldığım Aynı Yaş mı Olmalı Yoksa 1 Ay KAdar Küçük Olsa Sıkıntı Olurmu

Ozaman Biraz Bekleyeyim Biraz Büyüsün Duruma Göre Eş Alayım Aldığım Aynı Yaş mı Olmalı Yoksa 1 Ay KAdar Küçük Olsa Sıkıntı Olurmu
1 ay küçük olsa da olur aynı yaş olsa da ama büyük olmasın eşini kendi seçsin mümkünse

Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim Yavaş Yavaş Öğreniyorum K bakma Baya Soru Sordum Hakkını Helal Et :)
Estağfurullah helal olsun sağlıkla besle keyifli hobiler kardeşim [emoji4]

Malum takımları devrettikten sonra kendime 1 çift ayırmıştım o çiftim büyümüş bugün farkettim tabi daha önceleri yuvalığı kemirmeye başladıklarını görünce de [emoji4] 3 ay önceki halleri ile şimdiki halleri [emoji4][emoji4] erkeğin cere masmavi oldu benekleri oturmuş artık, dişide de cere kahverengiye dönüyor yavaştan [emoji4] çok güzel onları böyle büyürken görmek [emoji4][emoji4] rabbim hepimize sağlıklı beslemeler keyifli hobiler bereketli üretimler nasip etsin AMİN [emoji4] Maşaallahlarınızı esirgemeyin dostlar.. Geceniz hayrolsun [emoji4]
3b668494323bdb2bf96bc99e29c05594.jpg

Malum takımları devrettikten sonra kendime 1 çift ayırmıştım o çiftim büyümüş bugün farkettim tabi daha önceleri yuvalığı kemirmeye başladıklarını görünce de [emoji4] 3 ay önceki halleri ile şimdiki halleri [emoji4][emoji4] erkeğin cere masmavi oldu benekleri oturmuş artık, dişide de cere kahverengiye dönüyor yavaştan [emoji4] çok güzel onları böyle büyürken görmek [emoji4][emoji4] rabbim hepimize sağlıklı beslemeler keyifli hobiler bereketli üretimler nasip etsin AMİN [emoji4] Maşaallahlarınızı esirgemeyin dostlar.. Geceniz hayrolsun [emoji4]
3b668494323bdb2bf96bc99e29c05594.jpg

Maşallah Çok Güzel Gözüküyorlar Ömürleri Uzun Olur İnşallah

Benim kuşlarımdan 1 çiftin yumuryası olucak. Ben hergün havuö veriyorum. Ne zaman vermeyi kesim veya hergün vermeye devam edeyim mi ? Çok seviyorlar mamayı ve havucu ?

Benim kuşlarımdan 1 çiftin yumuryası olucak. Ben hergün havuö veriyorum. Ne zaman vermeyi kesim veya hergün vermeye devam edeyim mi ? Çok seviyorlar mamayı ve havucu ?
İlk yavru yumurtadan çıkana kadar havuç ve nijer verin ilk yavru çıkınca nijer ve havucu vermeyin yumurta maması vermeye devam edin

b9a31eba42e5ade744379d69cdc250b0.jpg

Benim ponçiğim [emoji4] adını hala bulamadım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Maşaallah [emoji4] yumoş olabilir uyku mode on rahat bırakın da uyusun yavrucak ya [emoji4][emoji1]

Grinin içine mavi yanak lekeleri ile çok güzel bir mutasyon olmuş maşaallah [emoji4]

Geri