muhabbet kuşum kaç aylık

Ekli dosyalar

• 1524254027611246662252.jpg
    1524254027611246662252.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 9
Şu an eve geldim ilk kuluçkada 7 yumurta yapıp hepsi boş çıkan takımım ve yavrusunu özellikle almak istediğim bir takım cremio erkek kırmızı göz albino dişi kırmızı göz ilk yumurtasini yaptı ama erkek de bir durgunluk farkettim kafes tabanında diski sulu ve yeşildi kimin olduğunu anlamak için altını temizleyip yeni bir taban kağıdı koydum erkeğin diski si yavru diski si gibi geldi poposuna yapışmış ishal olduğu belli disinin ki de sulu yeşil geldi sulukda zaten prebiyotik ve vitamin vardı çektim hemen sulugu kafesin telleri çamaşır sulu sprey sıktım peşinden sirkeli şu kafes ekipmanları hepsini çamaşır suyu ile temizledim taban teli suluk kalamar kemiği tutacagi gaga taşı ve kemiği attım tunekler hepsini soktum çamaşır suyu ile yıkadım şimdi sulukdan vetakoksin vericem inşallah birşey olmadan kurtarırım @Selçuk YÜKSEL hocam dışkılara sizde bir baksanız
d86cd8853ae1f453d2c84413c4a5dce5.jpg
74ea73f410f6c7b042a66bfece887165.jpg
f790e64d4f452e3f7156fd6d0b25eb21.jpg
b2d4d573c226680bfaddab73c6424eae.jpg
9a9fe00946b8b4782e9b1bd5a6ea52f1.jpg
1270699fd09afcae0a97aac67e8f1792.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Selçuk YÜKSEL hocam alıntı yaptığım resimler 2 gün önce antibiyotik başlayalı bu 2 gün bitiyor yarın sulukdan aynı anda hem prebiyotik Multi vitamin ve antibiyotik vereceğim bunlarda yeni dışkılar ilk resim erkeğin diğerleri dişi nin dişi nin diski si sulu değil ama hala yeşil ama kendini topladi sadece yeme ola ilgi azaldı yemlige sadece aspur koydum tek tip yem veriyorum sizce bir gelişme varmı
57277d7e2ebc66a5b19ffd4eb98993b7.jpg
3c906334c41bcf6ccc487f616e475933.jpg
9d9400c4c0b17b01e4bf5253c2f8e114.jpg

20180423_163029.jpg
20180423_163017.jpg
20180423_162746.jpg
20180423_152103.jpg
Tetramezatin , enrocure , eritrom , vetacocsin ilaçlarından hangisini bulursanız alın. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 güm verin. İlacı eve getirir getirmez toplu iğne başı kadar ilacı 2-3 damla suda eritip içirin.
dediğinizi yaptım bugün 4 gün ama kuş halen daha sık sık kabarık titreyerek uyuyor ve sulu diski yapıyor gagasindaki yeşillikte geçmedi gagası için mantar kremi , vazelin ve travazol kullandım acaba ilaç mı etki etmedi yardımcı olabilirmisiniz

Her zaman ilaçlar çare olmuyor bazen gercekden o kadar uğraşmamiza rağmen sonuç alamıyoruz benimde aynı sıkıntıda olan bir kuşum var ne denediysem. Diski düzelmedi

Her zaman ilaçlar çare olmuyor bazen gercekden o kadar uğraşmamiza rağmen sonuç alamıyoruz benimde aynı sıkıntıda olan bir kuşum var ne denediysem. Diski düzelmedi

Böyle devam ederse kusa birşey olur mu bazen kafes tabanında uyuyor ama yemesinde ve su icmesinde sıkıntı yok

Böyle devam ederse kusa birşey olur mu bazen kafes tabanında uyuyor ama yemesinde ve su icmesinde sıkıntı yok
Yem yeme.icmede sıkı ti yoksa böylede bir süre devam eder iştahsızlık başlarsa o zaman halsiz kalıp oluyorlar

Dediginiz herşeyi yaptım ama kuşum bugün vefat etti o kadar çok şey yaptım ki ama hiçbirşey etki etmedi nedenini çok merak ediyorum biliyorsanız söyleyebilirmisiniz verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim

Dediginiz herşeyi yaptım ama kuşum bugün vefat etti o kadar çok şey yaptım ki ama hiçbirşey etki etmedi nedenini çok merak ediyorum biliyorsanız söyleyebilirmisiniz verdiğiniz tavsiyeler için teşekkür ederim
Başınız saolsun benimde bugün bir kaynım oldu demiştim size bazen ne yapsamda ise yaramıyor erkek dişi inside hasta oldu birden ikisine antibiyotik tedavi uyguladım dişi düzeldi hatta şu an 3. Yumurtayı yaptı ama erkek sabah hic iyi değildi bende kafesini ayirdim işten geldiğinde cansız bendeki ile karşılaştım dişi kuşum erkeğini ayırıyor inşallah yumurtalardan babası gibi bir erkek alabilirim o teselli edicek o yüzden sizin kuşunuz içinde jeden tedaviye cevap vermedi birşey diyemeyecek durumdayım ama belkide geç kalındı belkide kullandığınız antibiyotik etki etmedi bunu bilemem aklınızda olsun ilaç aldığınız yere enrocure isimli bir antibiyotik daha var daha geniş spektrumlu bir ilaç bunuda elinizde bulundurmak isterseniz ben burda bulamıyorum ama bulduğum zaman sizede bilgi veririm

Başınız saolsun benimde bugün bir kaynım oldu demiştim size bazen ne yapsamda ise yaramıyor erkek dişi inside hasta oldu birden ikisine antibiyotik tedavi uyguladım dişi düzeldi hatta şu an 3. Yumurtayı yaptı ama erkek sabah hic iyi değildi bende kafesini ayirdim işten geldiğinde cansız bendeki ile karşılaştım dişi kuşum erkeğini ayırıyor inşallah yumurtalardan babası gibi bir erkek alabilirim o teselli edicek o yüzden sizin kuşunuz içinde jeden tedaviye cevap vermedi birşey diyemeyecek durumdayım ama belkide geç kalındı belkide kullandığınız antibiyotik etki etmedi bunu bilemem aklınızda olsun ilaç aldığınız yere enrocure isimli bir antibiyotik daha var daha geniş spektrumlu bir ilaç bunuda elinizde bulundurmak isterseniz ben burda bulamıyorum ama bulduğum zaman sizede bilgi veririm

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz icin ama ben gagasindaki yeşilliği görünce 2 ay kadar tedavi uyguladım hep iyileşecek dedim ama vefat edince çok kötü oldum o yüzden nedenini sormak istedim

Geri