muhabbet kuşum kaç aylık

Tetramezatin , enrocure , eritrom , vetacocsin ilaçlarından hangisini bulursanız alın. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 güm verin. İlacı eve getirir getirmez toplu iğne başı kadar ilacı 2-3 damla suda eritip içirin.
Çok teşekkür ederim kuşumun hastalığı çok ilerledimi acaba ve neyden kaynaklandığını biliyor musunuz

Tetramezatin , enrocure , eritrom , vetacocsin ilaçlarından hangisini bulursanız alın. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 5 güm verin. İlacı eve getirir getirmez toplu iğne başı kadar ilacı 2-3 damla suda eritip içirin.
Çok teşekkür ederim kuşumun hastalığı çok ilerledimi acaba ve neyden kaynaklandığını biliyor musunuz

dışkısida değişmeye başladı

Ekli dosyalar

• 20180419_153247.jpg
    20180419_153247.jpg
    967.4 KB · Görüntüleme: 22
ilâç kullanırsam geçmez mi
Şu an eve geldim ilk kuluçkada 7 yumurta yapıp hepsi boş çıkan takımım ve yavrusunu özellikle almak istediğim bir takım cremio erkek kırmızı göz albino dişi kırmızı göz ilk yumurtasini yaptı ama erkek de bir durgunluk farkettim kafes tabanında diski sulu ve yeşildi kimin olduğunu anlamak için altını temizleyip yeni bir taban kağıdı koydum erkeğin diski si yavru diski si gibi geldi poposuna yapışmış ishal olduğu belli disinin ki de sulu yeşil geldi sulukda zaten prebiyotik ve vitamin vardı çektim hemen sulugu kafesin telleri çamaşır sulu sprey sıktım peşinden sirkeli şu kafes ekipmanları hepsini çamaşır suyu ile temizledim taban teli suluk kalamar kemiği tutacagi gaga taşı ve kemiği attım tunekler hepsini soktum çamaşır suyu ile yıkadım şimdi sulukdan vetakoksin vericem inşallah birşey olmadan kurtarırım @Selçuk YÜKSEL hocam dışkılara sizde bir baksanız
d86cd8853ae1f453d2c84413c4a5dce5.jpg
74ea73f410f6c7b042a66bfece887165.jpg
f790e64d4f452e3f7156fd6d0b25eb21.jpg
b2d4d573c226680bfaddab73c6424eae.jpg
9a9fe00946b8b4782e9b1bd5a6ea52f1.jpg
1270699fd09afcae0a97aac67e8f1792.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vetacocsin başlayın. 4 gün kadar kullanın.

Vetacocsin başlayın. 4 gün kadar kullanın.
Başladım hocam zaten teşekkür ederim bilgi için patates haşladım ve yemlige tek çeşit aspur koydum kızıl darı astım kafes tdezenfektesi tamam 3 gu sonra bir daha yapicam bunun haricinde yapmam gereken varmı acaba

Geçmiş olsun

Bence antibiyotik yeterlidir bu arada vetakoksin buldunuz mu

evet bugün buldum vetakoksin kullanıyorum birde kuşumu bugün kafesten çıkardım zor uçuyordu, uyumasi, diski degisimi oldu ya bu ilaçtan sonra hemen düzelir mi kusa birşey olmasından korkuyorum sizce böyle durumlarda kuslar iylesirmi

evet bugün buldum vetakoksin kullanıyorum birde kuşumu bugün kafesten çıkardım zor uçuyordu, uyumasi, diski degisimi oldu ya bu ilaçtan sonra hemen düzelir mi kusa birşey olmasından korkuyorum sizce böyle durumlarda kuslar iylesirmi
Ne kadarda ve nerden buldunuz benim elimde bitmek üzere antalyada bukamiyirumnticabetsem bir tane alıp bana yollama şansınız varmı kargo ile

Ne kadarda ve nerden buldunuz benim elimde bitmek üzere antalyada bukamiyirumnticabetsem bir tane alıp bana yollama şansınız varmı kargo ile

ben trabzonda hayvan ilaçları satan yerden buldum isterseniz kargo ile yollarım

Geri