Muhabbet kuşum az önce kustu ve bir kaç problem daha var?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan didoşş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Anladım haftada 2-3 kez mama, 1 kere de vitamin verirseniz Kuşunuzun vitamin ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Geçmiş olsun tekrardan..
Kuşum ağzını açıp açıp duruyor şu şekilde:

Kurban olurum ya acaba neyi var boğazına bişeymi takılmış ki kıyamam

Ağız açma kapamayı stresten de yapabiliyorlar, sıcaktan dolayı da yapabiliyorlar
Bir de burun deliğinde bir şey var tüy müdür nedir artık
20200504_180805.jpg
20200504_180751.jpg
20200504_180741.jpg

O bazı kuşlarda oluyor sıkıntı olmaz merak etmeyin
İyi akşamlar çok soru soruyorum kusura bakmayın ama kuşum ara sıra yine başını ileri geri yapıyor kusma hareketi gibi mutlu oldukları zamanki gibi değil ama kafasını içeri geri sokuyor ve böyle ıslık gibi ardarda hapşırıyor ne yapayım vitamin ekleyeyim mi suyuna ya da sarımsaklı su ekliyim mi?

İyi akşamlar çok soru soruyorum kusura bakmayın ama kuşum ara sıra yine başını ileri geri yapıyor kusma hareketi gibi mutlu oldukları zamanki gibi değil ama kafasını içeri geri sokuyor ve böyle ıslık gibi ardarda hapşırıyor ne yapayım vitamin ekleyeyim mi suyuna ya da sarımsaklı su ekliyim mi?
Diski fotografi atarmisiniz. Suyuna 2,3 gun vitamin damlatin.

Dışkısı normal. Dışkı anüste birikmişse kabızlık var demek. Marul salatalık verin biraz. Dediğim şekilde de 2,3 gün vitamin verin. Kuşu sıcak tutun
Tekrar rahatsız ediyorum ama aklıma takılan bir şey oldu sormak istedim, kuşum böyle hapşurur gibi yapıyor ama ıslık gibi küçük küçük sesler çıkarıyor ardarda yapıyor bunu sebebi nedir?

Tekrar rahatsız ediyorum ama aklıma takılan bir şey oldu sormak istedim, kuşum böyle hapşurur gibi yapıyor ama ıslık gibi küçük küçük sesler çıkarıyor ardarda yapıyor bunu sebebi nedir?
Video atarmısınız.

Kendi kuşumunkini çekemedim ama aynısını bir kişi videoya çekmiş. Tek fark benim kuşum ardarda 3-4 kez yapıyor ve sıklaşmaya başladı, veterinere götürmeyi düşünüyorum çarşamba günü.
Kendi Kuşunuzun videosunu atmanız gerekiyor.

Geri