Muhabbet kuşum az önce kustu ve bir kaç problem daha var?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan didoşş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın öyle bakalım.
20200502_130852.jpg
20200502_130826.jpg
20200502_130420.jpg

Kusmuğu kokuyor mu ya da kustuktan sonra gaga sı kokuyor mu. Başka dışkı fotoğrafı atarmısın. Her dışkısı etrafa leke bırakıyor mu
Başka dışkısı yok şu an kafesini yeni temizledim olursa yine fotoğraf eklerim. Kusmuğu hafif kokuyordu.

Başka dışkısı yok şu an kafesini yeni temizledim olursa yine fotoğraf eklerim. Kusmuğu hafif kokuyordu.
Tamam anladım. Dışkı fotoğrafı tekrar atarsınız. Kuşta halsizlik iştahsızlık vb. Varmı

Evet, Hergün verilmez. Haftada 1 kez, ya da 2 haftada 1 kez verilebilir.
Benim kuşum da vitamin verdikten 3 4 gün sonra kustu ben de gün aşırı veriyordum belki de hayvanın bünyesine ağır geldi vitamini kesince eski neşesine kavuştu kakası da çok normal

Benim kuşum da vitamin verdikten 3 4 gün sonra kustu ben de gün aşırı veriyordum belki de hayvanın bünyesine ağır geldi vitamini kesince eski neşesine kavuştu kakası da çok normal
Cahillik ben ilk defa vitamin aldım bilmiyordum verilme sıklığını 6 yaşına girecek kuşum normalde havuç maydanoz sapı limon suyu taze fasülye bezelye gibi şeyler yediği için ihtiyaç duymamıştım hadi dedim alayım. Sizinki gibi durduk yere kustu sonra düzeldi

Tüy dönemi yada üreme dönemi değilse haftada 1 kez verilmesi yeterlidir.
Benim kuşum jumbo kırma dedikleri cinsten sanırım bir önceki kuşumuz yerli muhabbeti 11 yıl yaşadı hiç vitamin desteği almadan hasta bile olduğunu hatırlamıyorum hem de sobalı evde. Ama bu kuş aldığımız günden beri çok hassas genetik heralde

Her şeyin fazlası zarar. Haftada 1 kez ya da 2 haftada 1 kez verebilirsiniz

Geri