Muhabbet kuşu tümör

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Karma
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İstanbul, tümör ameliyatı yapabilen kuş veterineri önerebilir misiniz?

Muhabbet kuşumda tümör ver veterinerlik fakültesine götürdüm ameliyatı kaldırmayacağını söyledi işte gaz yöntemi ile narkoz verilmesi gerekiyormuş ama o cihaz 5 ay sonra ellerine ulaşacakmış. Ben de sirke ruhu yöntemini uyguladım kulak çubuğu ile sürülmesi gerektiği söyleniyor sürdüm ama tümör çok fazla büyümeye başladı. Tümör ilaçları varmış ama ben veterinere sorduğumda kuşlara ilaç kullanımını pek önermediklerini söyledi ve ilaç ismi vermedi ilaç ismini bilen lütfen söyleyebilir mi hiçbir şey yapamamak gerçekten oldukça ağır geliyor ve kuşum kendi kendine boş yumurtalar yapıyor kuşuma kızıştırıcı hiçbir ürün vermiyorum ama bana yumurtlayacakmış gibi geliyor ne yapamalıyım bilmiyorum yumurta yapmasını istemiyorum. Ayrıca kuşum uçamamaya başladı halsiz değil ama uçtuğu gibi yere düşüyor. Lütfen bana ilaç ismi ya da tedavi yöntemleri önerebilir misiniz?
Çok geçmiş olsun. Kuşumuzun kurtarabildiniz mi? Merak ettim.

Ben alırım tümör'ü ulaşın..
Merhaba, geçen hafta gittiğimiz vet röntgende erkek muhabbet kuşum için'' böbrek üzerinde olma ihtimali yüksek'' dediler. ceresi kahverengi idi, kahve kabukları soyulur gibi kalkıyor. eşi var beraber olmak istiyorlar, onu da yapamıyorlar. bende bu durum için araştırma yapıyorum. sizin mesajınızı gördüm. tümörü nasıl alıyorsunuz? yardımcı olabilir misiniz? tşkler

Geri