Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhabalar herkese ✋
Ortalama 25 günlük yavrular kesin olmamakla birlikte
sarı kafayı erkek beyaz kafayı dişi tahmin ediyorum yavrularda kesin belli olmaz ama tecrübeli olanlara soruyorum sizin tahminleriniz nedir ?

IfVcde.jpg
jarPqt.jpg

Merhabalar herkese ✋
Ortalama 25 günlük yavrular kesin olmamakla birlikte
sarı kafayı erkek beyaz kafayı dişi tahmin ediyorum yavrularda kesin belli olmaz ama tecrübeli olanlara soruyorum sizin tahminleriniz nedir ?

Birkaç gün sonra ışığa çok yaklaştırmadan çektiğin fotoğrafları yüklersin.

o yüzden mi ısınamıyoruz birbirimize ?
Askinda dişi erkek farketmez ısınması için. Sadece karakter meselesi bazilari baskin olur bazilari daha sakin. Serbest bi kuşsa karakterdir ısırması sıkıntıdan değil. Birde dişi kuşlar daha çok ısırıyor.

Erkek ve hollanda cinsi gibi emin değilim daha tecrübeliler var :)
Hollanda daha iri ve baş kısmı daha gösterişli oluyor. O kus küçük ırk
Vücut yapısına göre küçükten büyüğe
Yerli>çekoslavak>hollanda>jumbo>show jumbo. Kirmalar istisna tabiki.

Hollanda daha iri ve baş kısmı daha gösterişli oluyor. O kus küçük ırk
Vücut yapısına göre küçükten büyüğe
Yerli>çekoslavak>hollanda>jumbo>show jumbo. Kirmalar istisna tabiki.
Yani hatice hanım olabilir dediğim gibi emin değilim daha tecrübeliler var derken sizlerden bahsediyordum :)
Banada kafa göğüs kabarık olduğundanmı bilemedim hollanda gibi geldi çek ince uzun oluyordu bende ona benzetemedim ama dediğiniz gibi yerli olabilir

arkadaşlar merhaba.kuşların cinsiyetleri ve yaşları hakkında yardımcı olabilirmisiniz.Mavi olan kuş yeşilin üstüne çıkmaya çalışıyor fakat ben onu dişi sanıyordum ama emin olamadım:(
iJ0N6d.jpg
l6Y3z5.jpg
Z1ZfCN.jpg
WPX2Ru.jpg

arkadaşlar merhaba.kuşların cinsiyetleri ve yaşları hakkında yardımcı olabilirmisiniz.Mavi olan kuş yeşilin üstüne çıkmaya çalışıyor fakat ben onu dişi sanıyordum ama emin olamadım:(

Mavi olan dişi, yeşil erkek. Henüz ikisi de yavru. Oyun oynuyorlardır.

• Beğen
Tepkiler: Kca

Son düzenleme:
ACABA KUŞUMUN YAŞ VE CİNSİYETİ NEDİR ? , TEŞEKKÜRLER .

JPRweh.jpg
JPRfXM.jpg
JPR4Mp.jpg

Geri