Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alpdna
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
üreme döneminde anlaşılırmı?

Şimdi net fotoğraf olmuştur umarım. Cinsiyet ırk yaş bilgisi öğrenebilir miyim 🙏

Yüklediğiniz fotoğraflar, sanki ahlaka mugayır bir şeymiş de sansür yemiş gibi. Yani fotoğraflar hiç net değil.
Net fotoğraf yükleyin.
Ben nereye yazacağımı bulamadım da kuşlarımın cinsiyet ve yaşını söyleye bilir misinEkli dosyayı görüntüle 49436
arkadaşlar konu açmak yerine, erkek mi dişi mi - kaç yaşında türü sorularınızı bu başlık adı altında sorunuz. çok ciddi hastalığı olan ve sorularına cevap ver
IMG-20201205-WA0011.jpg
ilmesi gereken diğer arkadaşlarımıza engel olmayalım. zaten o yüzden bu başlık açıldı ve buradan devam edilmesine özen gösterelim.

Merhabalar , lutino cinsi muhabbet kuşumun cinsiyeti konusunda yardımcı olur musunuz?

IMG_20201209_000431_816.jpg
IMG_20201209_000557_857.jpg
IMG_20201209_000537_075.jpg

kuşunuz sanırım erkek ve yavru çünkü gözünün etrafında beyazlık yok ve ceresi pembe mor tonlaarında

Baştakinden anlaşılmıyor mu
Fotoğraflarda ışık parlaması var ve fotoğraflar kuşların cerelerine çok uzak mesafeden çekilmiş.
Daha yakın ve net fotoğraflar yükleyiniz.
Fotoğraf yüklemek için:
1-Resim yükleme sitelerini kullanabilirsiniz.
2-Piksel kalitesini düşürmeden net yüklemek için ekran görüntüsü alıp, onu yükleyebilirsiniz.

kuşunuz sanırım erkek ve yavru çünkü gözünün etrafında beyazlık yok ve ceresi pembe mor tonlaarında
Erkek gibi duruyor.

Mesajınız için çok teşekkür ederim.
Evet yaklaşık 2 aylık bir yavru. Ben de cere renginden dolayı erkek olduğu kanısındaydım, fakat ısırma huyunun giderek artması, kafeste akrobasi yapması dişi olabileceği konusunda beni biraz düşündürdü açıkçası. O nedenle sizlere sormak istedim.

Geri