Kusum çorbanın içine düştü

Yanık kremi sürdüm ve calpol verdim şimdi hızlı hızlı nefes alıp alıp veriyo ağzı açık bi şekilde

Bağırmıyor mu ? ve çorbadan cıkamadı mı kendısı yoksa kaldımı 5 10 sn

yumurta akı hızlı deri yenilemesini sağlar az da olsa ağrıyı alır kremı de sürün ama aksatmayın

İnşallah iyi olur kıyamam kuzuya yaaa annem bi yanık olduğunda hemen vikis sürer ilk başta yakar ama yanığın su toplayıp iltihaplanmasını önler veya aleo vera özü sürebilirsiniz oda çok etkilidir hiç birini yapamam derseniz eczaneden silverdin adında yanık kremi alın gerçwkten çok etkili bir kremdir

Tamam çok sağolun iki kere yanık kremi sürdüm yumurta akı sürdüm yarın da
İnşallah iyi olur kıyamam kuzuya yaaa annem bi yanık olduğunda hemen vikis sürer ilk başta yakar ama yanığın su toplayıp iltihaplanmasını önler veya aleo vera özü sürebilirsiniz oda çok etkilidir hiç birini yapamam derseniz eczaneden silverdin adında yanık kremi alın gerçwkten çok etkili bir kremdir[/QUOTE

Tamam çok sağolun iki kere yanık kremi sürdüm yumurta akı sürdüm yarın da veterinere goturcem inşallah düzelir

Kusum dünden sonra biraz daha iyi yemini yiyor suyunu içiyor çok az da olsa oyun oynuyo biraz daha sersemlik ve titreme var oda yaşadığı şoktan veterinere gittik bi ilaç yaptı ve silver verdi çok yanmamis dedi hepinize teşekkür ederim yardimlariniz için

Geri