Kusum çorbanın içine düştü

Elifvekopuk

Meraklı Üye
Kusum çorbanın içine düştü şimdilik bi yanık yok hemen suya soktuk ama ne yapabilirim lütfen acil cevap verin lutfen

Yanık yerlerine eczaneden alacağınız yanık kremi sürün. Üzüldüm yavrucağa :((

Çocuk ağrı kesicilerinden verebilirsiniz. 3 saatte bir bir damla verin. ayrıca yanık kremi sürün. ayaklarına falan.

Iyice gozlemleyin hareketlerini cok korkmustur insallah aksi bi durum olmaz cok uzuldum siz her ihtimale karsi yanik kremini selcuk beyin de dedigi gbi mutlaka surun :( akliniza kotu seyler getirmeyin

Iyice gozlemleyin hareketlerini cok korkmustur insallah aksi bi durum olmaz cok uzuldum siz her ihtimale karsi yanik kremini selcuk beyin de dedigi gbi mutlaka surun :( akliniza kotu seyler getirmeyin

Sürdüm iyice sersem gibi ya gözleri kapanıp duruyo

Durumu iyi olunca guncelleyin ilani lutfen merakla iyi haberleri bekliyoruz

ooo... Krem sürün mutlaka şimdi birşey görünmese de sonradan çok kabarır ayak derileri falan.

Belki vücudunu tüyler bir nebze korumuştur. Ama ayakları vahim durumdadır.

Baktim bende biraz baska sitelerden eger alabilirseniz deri yenileyici ozelligi olan yanik merhemi alin :( ne kadar erken tedavi o kadar iyi

Sürdüm az zaman geçsin bi kere daha surcem yarın veteriner e giturcem erkenden eğer olmezse

Eğer arabanız varsa Nöbetçi eczaneden alın derim çünkü erken başlamak çok önemli.

Geri