Kuşumun doğumu başlamış olabilir mi

Hepinize tekrardan merhabalar bugün yabruların kursakları dolu mu boş mu diye kontrol etmek amaçlı yuvalığa baktım gayet hepsinin sağlığı yerinde ve doluydu ama en son çıkan yavru hem kursağı bomboş hemde alt tarafları içine çökük durumdaydı büyük ihtimalle 4. Yavruyu kaybetmişim şuan çok ğzgünim ne yapmalıyım o yavruyu içinden almalı mıyım

Yavrular varken ve tüy zamanı her gün verin. Diğer zamanlar haftada 2-3
Tekrardan merhaba selçuk abi etrafımda kuş besleyen insanlar ve petshopcu abi her gün kuşlara yumurta vermemelisin her gün vermek zararlıdır haftada 2 kere vermen yeterli dedi ve çevremde aynı şeyi söylüyolar ben senin dediğin gibi hala her gün veriyorum ama bir sıkıntı olur diye korkuyorumda aynı zamanda etrafimdaki insanlar bir tık korkuttular beni tekrardan bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misin?

Tekrardan merhaba selçuk abi etrafımda kuş besleyen insanlar ve petshopcu abi her gün kuşlara yumurta vermemelisin her gün vermek zararlıdır haftada 2 kere vermen yeterli dedi ve çevremde aynı şeyi söylüyolar ben senin dediğin gibi hala her gün veriyorum ama bir sıkıntı olur diye korkuyorumda aynı zamanda etrafimdaki insanlar bir tık korkuttular beni tekrardan bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misin?
Her gün vermenin bir sıkıntısı oldu mu ? Kuşlarda olumsuz birşey gördün mü ?

Geri