Kuşumun doğumu başlamış olabilir mi

12-13 gündür şiş selçuk abi ben sana sormuştum sen o zmaan bana hamile demiştin ama yumurtlama süresi neden bu kadar uzadı daha ilk yumurtayı bile bırakmadı
Yarın da çıkmazsa kanatlı uzmanına gidin, halsizlik sürekli uyuklama var mı? Kuyruğu düşük mü

Konudan bağımsız olarak kuşlarınız mutfakta mı duruyor? Mutfak kuşlar için uygun değil. Videoda bariz ses duyuluyor ki kuşlar gürültüsüz ortamda kalmalı.
Ayrıca mutfakta kimyasal ürün kullanımı kuşlara zarar verebilir. Başka odaya almalısınız.

Konudan bağımsız olarak kuşlarınız mutfakta mı duruyor? Mutfak kuşlar için uygun değil. Videoda bariz ses duyuluyor ki kuşlar gürültüsüz ortamda kalmalı.
Ayrıca mutfakta kimyasal ürün kullanımı kuşlara zarar verebilir. Başka odaya almalısınız.
Kuşlarım mutfakta değil benim odamda duruyolar arkadan gelen ses akvaryumumun motorunun sesi

Birde dışarıdan insanlar ilk yumurtasını çıkartırken ve ilk kez çiftleşip ilk yumurtası olduğu için yumurtası sıkışır diyolar doğru mu
Küçük kuşlarda yumurta sıkışması olabilir. Örneğin 6 aylık bir dişi kuşta sıkışma olabilir. En az 1 yaşında olmasına dikkat edin.

O kuştan kuşa değişiyor bence yani yavru kuş ciftlestirenlerde de oluyor, çatısı gelişmemiş kuşlarda da. Değişiyor bu. Sıkışmadan ziyade yumurtalar boş çıkabiliyor

Anladım inşallah iki durumlada karşılaşmadan sağlıklı bir yumurtlama gerçekleşir

Bir tane buldum kuşlara bakan veteriner olmadı oraya götürmeyi planlıyorum

Geri