Kuşumun dışkısı normalmi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan anyela61
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kuşunuz daha yavru 2-3 aylık

hayır herzamanki gibi. 10 gün oldu alalı. tüneklediği yerden fazla hareket etmiyor. kapısı hep açık ama hiç çıkmıyor. Az önce dediğiniz gibi suyna sirke kattım ve içti

hayır herzamanki gibi. 10 gün oldu alalı. tüneklediği yerden fazla hareket etmiyor. kapısı hep açık ama hiç çıkmıyor. Az önce dediğiniz gibi suyna sirke kattım ve içti
Sabah dışkısında düzelme olduysa mesaj atarsınız.

Maşallah çok tatlı bir yavru

Öyle de maşallah çok da inat 10 gün oldu insan bi uçuşur bi yer değişir hiiiç :D bu arada bide ötüşü biraz cılızlaştı bunu söylemeye unuttum :)

Kuşta bir sıkıntı yok gördüğüm kadarıyla 3 gün suluğuna sirke katmanızda da sakınca yok. Kuşa probiyotik desteği verin.

kuşunuz küçük dolayısı ile uğraşırsanız konuşturabilirsiniz. biz ona bıcırdama deriz.

forumda konuşturma ile ilgili bir sürü makale yazı var onları okursanır fikir sahibi olursunuz.

Bu sabah dışkısı böyleydi gelişme varmı

Ekli dosyalar

• IMG_20170726_112503.jpg
    IMG_20170726_112503.jpg
    2.9 MB · Görüntüleme: 18
Şimdide böyle bişey gördüm lütfen yardım edin nesi var sirkeli su iyi gelmedimi :(

Ekli dosyalar

• IMG_20170726_122120.jpg
    IMG_20170726_122120.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 19
@anyela61 resimler pek net değil ama ben birşey göremedim dışkısında

altını değiştim. bi dışkısı beyazdı suluydu diğeri açık kahve

Şimdide böyle bişey gördüm lütfen yardım edin nesi var sirkeli su iyi gelmedimi :(
böyle dışkıyı bizim kuşta gördüm bikaç hafta önce veterinere gösterdim sıkıntılı bi dışkı, biz biraz yakın bir zamanda 2-3 defa antibiyotik kullandığımız için veteriner tekrar antibiyotik vermek istemedi,probiyotik verdi..

Sindirim sitemini düzeltiyo şuan aynı sıkıtı benim dişi kuşumdada var yarın alıp vermeyi düşünüyorum

Ekli dosyalar

• IMG_0499.PNG
    IMG_0499.PNG
    582 KB · Görüntüleme: 14
Geri