kuşumun alt kısmında şişlik ve morarma

hocam ayrıca kuşumun hareketlerinden vs anladıgım kadarıylada son kullandıklarım iyi geldi ona hatta ben gerçekten iyileşti sandım bide ben pop kısmında dışkı var diye ılık suya soktum sadece alt kısmı gircek şekilde temizlemsin diye ondan olmuş olabilir mi ama havluyla sildim sonra bide benim diger kuşumda yıkandı yani kapta 10 dk falan oynadı

hocam aslında ben yarım da kullanmadım dedikler kadar kullandım hep fazla kullanma zararı olur dediler şu kadar gün kullan dediler öyle yaptim

Hocam süre olarak tam kullanmış olabilirsiniz ama dozaj olarak az kullanmışsınız. son kullandığım derken 4in1 mix den bahsediyorsunuz değil mi ? İyi geldi derken nasıl bir etkisi oldu ? kuştaki değişimler neydi ?

ishali düzeldi dışkısının etrafında oluşan sarılıklar gitti poposunda yapışma olmuyordu vik vik ses çıkarması gitti yemek yemesi hep iyiydi zaten hiperaktiflikte öyle iyiydi ama hocam 4 in bir mixten sonra probiyotik ve gervit kullandım ya gerviti kullanırken tam anlamıyla oldu bunlar zaten o tedavi 3 lüydü 3 ünü aynı anda almıştım anlatabildim mi bilmiyorum 4 in 1 mix kullandım probiyotik kullandım sonr gervit kullandım gerviti kullanırken tam anlamıyla iyiydi yani diğer kuşumla oyun oynuyordu yerde koşuyordu falan tetrametinde ufacık bile gelişme olmamıştı ishaldi ve ful sıvı bi şekildeydi dışkısı

Bunları en başta anlatmış olsaydınız kuşu şimdiye kadar düzeltmiştik. Neyse, 4in1'e devam edelim o zaman. Siz şimdi suluğu önünden alın susaması lazım biraz. 4 saat sonra yarım suluğa mercimek tanesi kadar 4in1 mix ve aynı miktar probiyotik katarak verin. Akşam suluğu alın sabah yine aynı suya aynı oranda ikisinden de katarak her gün verimeye devam edin.. Tedavi 5 gün sürecek ama siz 3. gün gelişmeleri bizimle paylaşın.

Kuşun ağzının içini kontrol eder misiniz beyaz beyaz peynirimsi şeyler var mı? Ağzını da koklayın kötü koku varsa söyleyin.

konuştuğum bi kişi yağlanmada dışkının hemen düzelmemesi normal dedi ama öksürük gibi ses çıkarmasını anlamadım yani acaba yağlanma mı var başka bi durum mu var acaba

azalma olmamaıs 48 gram geldi artmış ama gerçekten dediklerinizi yapıyorum kullandıgım ilaçların hepsini bıraksam sadece normal su aspur versem 😔 uçuruyorumda hareket de ediyor her gün ilgileniyorum
Hayır tedaviyi bitirmeliyiz. Başka bir hastalıksa bile bu ihtimali elemiş oluruz en azından.

Geri