Kuşum uçarken kapıya çarptı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ceyken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eğer yemini yiyip suyunu içtiyse karanlık bir odaya bırakın dinlensin ışık ve ses oldukça hareket halinde olur ve dahada yorulur
Kaç saat veya kaç gün böyle durmalı kaç saat aralıklarla yem ve su içirmeliyim ister istemez üstünü açıp kontrol ediyorum bişey olmasın diye

Kaç saat veya kaç gün böyle durmalı kaç saat aralıklarla yem ve su içirmeliyim ister istemez üstünü açıp kontrol ediyorum bişey olmasın diye
Yem yemiyormu su içmiyormu gerçi durumu yiyip içebilecek gibi değl, yem yemiyorsa mama yapıp beslemeniz lazım

Yem kıramıyorsa hali yok zaten, mama yapın yumurta haşlayın sarısını ılık suyla ezin bebe biskvsi varsa içine katın şırınga kıvamı olacak şeklde yedirin, suyu yine aynı şekil şırıngayla çekip içirin suyuna varsa vitaminde katın, şu durumda yapabilecegnz tek şey anlayan birinin bakması olur

Umarım iyi olur suda içirmişsnz zaten, kendi haline bırakın çevirmeyin karışmayn tırmanmak istyorsada karşmayn lambayı kapatın kalsın

Umarım iyi olur suda içirmişsnz zaten, kendi haline bırakın çevirmeyin karışmayn tırmanmak istyorsada karşmayn lambayı kapatın kalsın
Uyuyor Düz çevirdim Bu şekil bıraktım şimdi lambayı kapatıp çıkıyorum odadan

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 26
Ben olsam odada bırakıp çıkmam çünkü bugün sizin gözleminiz çok önemli. Bir şekilde vitamin takviyesinde bulunun. Mama yapıp yedirin. Taze meyve sebze verin, yem verin. Yani onu dinlenmesi için bırakıp çıkmayın. B vitamini çok önemli. B vitamin değeri yüksek besinlere özellikle önem verin.

Ben olsam odada bırakıp çıkmam çünkü bugün sizin gözleminiz çok önemli. Bir şekilde vitamin takviyesinde bulunun. Mama yapıp yedirin. Taze meyve sebze verin, yem verin. Yani onu dinlenmesi için bırakıp çıkmayın. B vitamini çok önemli. B vitamin değeri yüksek besinlere özellikle önem verin.
Ben zaten vitamin kabının resmini attım verdim vitamin yem en son uyuttum kapattım çıktım dedim ya o vitamin ve yemden sonra kuşum hala uyuyor korkuyorum ne yapmam lazım hatta elime aldım okşadım bıraz gözünü açıyor kanat bile çırpmıyor o vitaminden sonra

Geri