Kuşum uçarken kapıya çarptı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ceyken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ceyken

Yeni Üye
Kuşum uçarken kapıya çarptı yalnız veteriner kanatlarında bişey yok ama korkmuş veya beyinsel olabilir dedi.kuşum yem yiyor çokça hareketli hatta elimi de ısırıyor ama yürüyemiyor uçamıyor lütfen yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 65
Mutlaka vitamin takviyesi yapıp bugün gözlemleyin. Taze meyve sebze ile takviye yapın. Korkudansa bugün geçmesi lazım eğer geçmiyorsa şehrinizde veterinerlik fakültesi varsa röntgen çektirin.

Sordum veterinere Röntgen pahalı dedi çektirecek durumum yok şuan ve kuşum bugün böyle olmadı cumartesi akşamından beri böyle dinlensin kendine gelir dedi ama onu öyle görünce içim gidiyor

Böyle işte arkadaşlar diyor ayağında sıkıntı var ayağında sıkıntı olsa Böyle tırmanabilir mi veteriner korkmuştur dedi sizde korkmuşmudur ayrıca eczaneden vitamin şurubu ve kuşçudan vitamin yem aldım yedirdim kafese bıraktım dinlensin diye 3 gündür böyle ne zaman iyileşir çok korkuyorum kaybederim diye çünkü emanet bide cezaevinden gönderildi bana

Böyle işte arkadaşlar diyor ayağında sıkıntı var ayağında sıkıntı olsa Böyle tırmanabilir mi veteriner korkmuştur dedi sizde korkmuşmudur ayrıca eczaneden vitamin şurubu ve kuşçudan vitamin yem aldım yedirdim kafese bıraktım dinlensin diye 3 gündür böyle ne zaman iyileşir çok korkuyorum kaybederim diye çünkü emanet bide cezaevinden gönderildi bana
Ayaklarında morarma mı var

Başka resimlerini atarmısınız farklı duruş ve açılardan

Bugün başka bi veterineri aradım bana uzak diye oda dedi sana zaten veteriner ne yapman gerektiğini söylemiş bırak dinlensin dedi ama dediğim gibi emanet bana cezaevi arkadaşımdan o yüzden bişey olursa diye gece bile uyuyamıyorum

Bugün başka bi veterineri aradım bana uzak diye oda dedi sana zaten veteriner ne yapman gerektiğini söylemiş bırak dinlensin dedi ama dediğim gibi emanet bana cezaevi arkadaşımdan o yüzden bişey olursa diye gece bile uyuyamıyorum
Attgnz fotoğraftan kaynaklı belkide kötü görünüyor, şuan nasıl bilemeyiz, inşallah birşey olmaz

Eğer yemini yiyip suyunu içtiyse karanlık bir odaya bırakın dinlensin ışık ve ses oldukça hareket halinde olur ve dahada yorulur

Sırt üstü yatırmışım tırmanmasın diye

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 53
Geri