Kuşum tıksırıyor

Kuşta vitamin mineral eksikliği var muhtemelen o yüzden sürekli kafesin boyasını ve dışkılarını yiyor. Yani bir şekilde vitamin mineral ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Kuşa sebzeli yumurtalı güzel mama yapıp yedir arada bir. Bunu daha öncede söylemiştim yaptınmı?
Abi kusum su an diskisini yapamiyo cok zorlaniyo kafesin altinda ikiniyo ne yapmam lazim abi cok acil yardim et

Beyler kusum bir yumurta yapmisti es olmadan kizginlik yumurtasiydi ama bugun yine yapti bunun anlami nedir yani 2 kere niye yapmis olabilir. Resimlerde tam goruluyo mu bilmiyorum ama popo kisminda kan var yumurtanin ustundede kan vardi kusun bi seyi fln var midir

Ekli dosyalar

• 20191220_213428.jpg
    20191220_213428.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 9
  • 20191220_213430.jpg
    20191220_213430.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 9
  • 20191220_213430(0).jpg
    20191220_213430(0).jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 9
Beyler kusum bir yumurta yapmisti es olmadan kizginlik yumurtasiydi ama bugun yine yapti bunun anlami nedir yani 2 kere niye yapmis olabilir. Resimlerde tam goruluyo mu bilmiyorum ama popo kisminda kan var yumurtanin ustundede kan vardi kusun bi seyi fln var midir
Yumurta sıkışması olabilir @Ahmet ASLAN @Levent ACAR

Kuşta vitamin mineral eksikliği var muhtemelen o yüzden sürekli kafesin boyasını ve dışkılarını yiyor. Yani bir şekilde vitamin mineral ihtiyacını karşılamaya çalışıyor. Kuşa sebzeli yumurtalı güzel mama yapıp yedir arada bir. Bunu daha öncede söylemiştim yaptınmı?
Abi ben kuşumu 2 kere degistirdim aldigim 2 kusta eski kuşum gibi tıksırıyordu 2 sinide sattım. Bugün çift kuş aldım fakat bunlarda hapşurüyo gibi böyle tıksırıyo ama eski kuşum kadar değil. Ben limonlu su verdim şu anda. Sence abi neden her aldığım kuş böyle yapıyor?

Mesaja nasıl resim ekleniyordu? Kuşlarımın resmini koyucamda ona göre cevap verirsiniz belki lazım olur

Geri