Kuşum nefes alamıyor

Bronşiti ventolin tedavi etmez ki.. Eritrom antibiyotik iyi gelebilir

Hocam videosunu ve son yaptığı dışkılarını net çekip paylaşın. Muhtemelen solunum yolu enfeksiyonudur. Kuşun ağzını koklayın kötü koku var mı ? Ayrıca boğazını da kontrol edin beyaz veya krem renk bir lezyon görülüyor mu ?
Bir bakabilir misiniz yeni video ekledim veterinere gidecegim tekrar ne söyliyim

Hocam şikayetlerinizi anlatacaksınız. Gördüğüm kadarıyla kuşta kilo fazlalığı var. Muhtemelen eskiden daha sık uçuyordur son dönemlerde azalmıştır bu durum.. Eğer öyleyse kilodan. Dışkı resmini de net çekip paylaşır mısınız

Hocam şikayetlerinizi anlatacaksınız. Gördüğüm kadarıyla kuşta kilo fazlalığı var. Muhtemelen eskiden daha sık uçuyordur son dönemlerde azalmıştır bu durum.. Eğer öyleyse kilodan. Dışkı resmini de net çekip paylaşır mısınız
Evet daha az uçuyor hocam dün paylastim diskida sıkıntı yok dediniz hala ayni diskisi dunkuyle sivilasma falan yok

Evet daha az uçuyor hocam dün paylastim diskida sıkıntı yok dediniz hala ayni diskisi dunkuyle sivilasma falan yok
Kuş kilolu geldi bana yanılmış da olabilirim ama öyle görünüyor. Kuşa bolca hareket yaptırmak uçurmak fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum. Dal darı veriyorsanız kesin. Ekmek falan vermeyin. Yediği karbonhidrat olabildiğince azalmalı.

Evet daha az uçuyor hocam dün paylastim diskida sıkıntı yok dediniz hala ayni diskisi
Hocam şikayetlerinizi anlatacaksınız. Gördüğüm kadarıyla kuşta kilo fazlalığı var. Muhtemelen eskiden daha sık uçuyordur son dönemlerde azalmıştır bu durum.. Eğer öyleyse kilodan. Dışkı resmini de net çekip

Kuş kilolu geldi bana yanılmış da olabilirim ama öyle görünüyor. Kuşa bolca hareket yaptırmak uçurmak fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum. Dal darı veriyorsanız kesin. Ekmek falan vermeyin. Yediği karbonhidrat olabildiğince azalmalı.
VEteriner vitaform verdi abi

Vitaform doğru dozda ve doğru sürelerde kullanılması gereken bir ilaçtır. Diğer vitaminler gibi haftada 1-2 vereyim keseyim veya 1 gün kullanayım 5 gün kullanmayayım şeklinde kullanılamaz. Çünkü hem vitamin hem antibiyotik içeriklidir. Veteriner hangi dozda ve ne kadar süreyle kullanmayı önerdi ? Bu ürünü vitamin takviyesi amacıyla normal süreçte kullanmayın asla.

Vitaform doğru dozda ve doğru sürelerde kullanılması gereken bir ilaçtır. Diğer vitaminler gibi haftada 1-2 vereyim keseyim veya 1 gün kullanayım 5 gün kullanmayayım şeklinde kullanılamaz. Çünkü hem vitamin hem antibiyotik içeriklidir. Veteriner hangi dozda ve ne kadar süreyle kullanmayı önerdi ? Bu ürünü vitamin takviyesi amacıyla normal süreçte kullanmayın asla.
200 ml şırıngayla ağızdan verin dedi sabah akşam 1 hafta süreyle

Daha dogrusu 200 ml suya mercimek tanesi kadar damlatip 3 damla da kuşun agzina sabah aksam

Şırıngaya falan gerek yok ki. Yarım suluğa mercimek tanesinden biraz az katıp verin.

Geri