kuşum kuruma olmuşmu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kaande
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kabiz oldu kusuyor surekli uyuyor yemek yemiyor su icmiyor cok kotu durumu veteriner acilsin goturucem bugun baska bir veterinerede sormayi dusunuyorum sarimsaklisu veriyimmi iyi gelirmi

Kabiz oldu kusuyor surekli uyuyor yemek yemiyor su icmiyor cok kotu durumu veteriner acilsin goturucem bugun baska bir veterinerede sormayi dusunuyorum sarimsaklisu veriyimmi iyi gelirmi
Kabiz icin onerdiginiz bi besin yada ilac varmidir

Sizce kuruluk hastaligina yakalanmismi butun belirtileri var birde bagirsak enfeksiyonu belirtileri var

Govdesindeki kemik jilet gibi oldu fakat siyah ishal olmadi su anda gaga sorununu cozduk iyilesiyor kabiz icin ne yapabilirim

Siringaya antibiyotik verdi adini bilmiyorum 3 gundur veriyorum fakat bir iyilesme gelisme olmadi birde b vitamini verdi.
Sanırım aynı ilacı bana da verdi 5 günlük bir antibiyotik di mi. İlaç kullanırken malum hayvan yoruluyor böyle olması normal ama o ilacı kullanırken kuşun çok iyi bakılması gerek. Yoksa o ilaç hiçbir işe yaramıyor.
Paketli yem kullanmalısınız daha önce hjyeninizle alakalı bir sürü şey yazmıştım onları kesinlikle yapmanız lazım. Kalitesiz bi şey yememesi lazım(Kuş kumu kalamar kemiği gaga taşı için). Suyu hazır su ve her gün değiştirilmeli. Bunları uygulamadan iyileşmez

Suyu ve kafesi gunde 2defa temizliyorum antibiyotik 5 gunluk bi antibiyotikdi. Sizinkinde nasil belurtiler vardi

Yaninda bana b vitamini verdiler size hergangi bi vitamin vermislermiydi

Yaninda bana b vitamini verdiler size hergangi bi vitamin vermislermiydi
Aminosol ve avi ast vermişti fakat ben o sırada açık yem kullandığım için kuş iyileşmedi. Aynı vitaminleri ve triflucan şurup kullandım.

Suyu ve kafesi gunde 2defa temizliyorum antibiyotik 5 gunluk bi antibiyotikdi. Sizinkinde nasil belurtiler vardi
Kusma dışkı bozukluğu sürekli uyuma gibi belirtiler. Eğer dediklerimi ve veterinerin dediklerini uygularsanız iyileşir diye düşünüyorum. Giden her dk zarar bu arada hiç bi şey için beklememek gerek çok iyi bakın inşallah düzelir.

Kus asuri cok zayifladi dogru duzgun yemek yemiyor

Yumurtayı haşlayıp sarısını su ile muhallebi kıvamına getirin ılık olsun çok az irmikte katabilirsiniz çay kaşığıyla ya da şırınga ile yavaş yavaş yedirmeye çalışın. Aç kalmasın.

Kus asuri cok zayifladi dogru duzgun yemek yemiyor
Normal zayıflaması iyileştikten sonra yem yemeye başlayınva düzelir bir de vitamin alırsınız düzelir yani aç kalmasın ama mutlaka yedirin bir şeyler arkadaşın dediği gibi yumurta maması falan.

Normal zayıflaması iyileştikten sonra yem yemeye başlayınva düzelir bir de vitamin alırsınız düzelir yani aç kalmasın ama mutlaka yedirin bir şeyler arkadaşın dediği gibi yumurta maması falan.
Tamam. Benim kusumdada sizdeki belirtilerden var ama kursak mantari demediler

Kabiz icin napabilirim kabiz fakat ishal kabiz gibi bir sey 5 tane hekim. Gezdim. Antibiyotigi ver vitamin ver iyilesir dediler ama elimde bile uyuyor antibiyotigin yarin son gunu. Sizce kursakmantari veya bagirsak enfeksiyonu varmidir butun belirtiler var. Kuruluk ilaci almalimiyim

Geri