KUŞUMUN DIŞKISI BEYAZ RENKTE VE POPOSUNA YAPIŞIYOR

İnsülin şırıngası alın elle besleme maması alın yada internette çok tarif var onlardan bakıp yapın kuşu dik konumda tutarak ağzına damla damla sıkın onun pompası yumuşak daha kolay oluyor
Bu şırınga dolusunun 2 tanesini alıyor kursakları siz zorlamayın bir şırınga verin günde toplam 6 şırınga vermelisiniz unutmayın insülin şırıngasından bahsediyoruö küçük o zaten

Elma sirkesi koy suyuna içini temizler asitli yapısıyla dolaşımı düzenler 1 gün saf temiz su 1 gün sirkeli su

Başın sağolsun kardeşim kuş büyük ihtimalle geldiğinde hastaydı.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Benim aldığım ilk 2 kuş da geldikten kısa süre sonra ölmüştü çok üzüldüm kendimi suçladım kuşa bile bakamadım bana gelir gelmez öldü diye ama meğer geldiklerinde hastaymis ikisi de ben farketmemisim zaten aynı kişiden almıştım ama bilemedim tecrubesizlikten sonradan düşününce yaşayınca anladım. Başınız sağolsun. Güvenilir kişilerden alın kuşlarınızi insan çok üzülüyor sonra ölünce. -Hasta hayvanı da satmasın kimse ticaret yapcaz diye insanların duygularıyla oynanmaması lazım. -

Benim aldığım ilk 2 kuş da geldikten kısa süre sonra ölmüştü çok üzüldüm kendimi suçladım kuşa bile bakamadım bana gelir gelmez öldü diye ama meğer geldiklerinde hastaymis ikisi de ben farketmemisim zaten aynı kişiden almıştım ama bilemedim tecrubesizlikten sonradan düşününce yaşayınca anladım. Başınız sağolsun. Güvenilir kişilerden alın kuşlarınızi insan çok üzülüyor sonra ölünce. -Hasta hayvanı da satmasın kimse ticaret yapcaz diye insanların duygularıyla oynanmaması lazım. -
Benim de ilk muhabbet kuşumdu 1 hafta olmasına rağmen öyle alışmıştım ki uzun zamandır böyle üzüldüğümü hatırlamıyorum.

Geri