KUŞUMUN DIŞKISI BEYAZ RENKTE VE POPOSUNA YAPIŞIYOR

Kuşunuzun fotoğrafını da ekleyebilir misiniz
zCSOC0.jpg

Kuşun dışkı fotoğraflarını at ama yeni yaptığı dışkıların fotoğraflarını tabanada tolet kağıdı koyun. Kuş kafes tabanında neden uyuyor
Kuşun dışkı fotoğraflarını at ama yeni yaptığı dışkıların fotoğraflarını tabanada tolet kağıdı koyun. Kuş kafes tabanında neden uyuyor
gündüz çekmiştim onu beli biraz daha karanlıktır diye altta uyuyordur. şimdi yukarıda uyuyor

temizliyorum sürekli ama baya kötü duruyor tüy de kalmadı o çevrede
Pankreas sorununda da dışkı yapışabilr kuru ve sert olur kıl gibi uzar aşağıya beyaz veya açık yeşil olur böyle birşeyse ilaç tavsiye edebilirim ama bence kuşunuz böyle bile olsa başka sorunları da var bakteri olabilir mantar olabilir vs

• Beğen
Tepkiler: Kca
evet 3 4 gündür öyle yapışıyor hep
Yapışan dışkı tüylere yapışıyor mu yoksa bulaşıyor mu? Temiz bir peçeteyi hafif ıslatın ara ara korkutmadan popo kısmını temizleyin çok kirlenirse, mikrop kapmasın temizlemeye çalışıp. Dışkı bir kaç tane daha ekleyin. Suyuna tam dolu suluğa 2-3 damla elma sirkesi ekleyin. Dışkı etrafında renkli leke bırakıyor ise ya enfeksiyon ya mantar var denilir ama tabi tahlil çok daha iyi eğer götürme imkanınız varsa bir veterinere götürün zaman kaybetmeden.

Yapışan dışkı tüylere yapışıyor mu yoksa bulaşıyor mu? Temiz bir peçeteyi hafif ıslatın ara ara korkutmadan popo kısmını temizleyin çok kirlenirse, mikrop kapmasın temizlemeye çalışıp. Dışkı bir kaç tane daha ekleyin. Suyuna tam dolu suluğa 2-3 damla elma sirkesi ekleyin. Dışkı etrafında renkli leke bırakıyor ise ya enfeksiyon ya mantar var denilir ama tabi tahlil çok daha iyi eğer götürme imkanınız varsa bir veterinere götürün zaman kaybetmeden.
yapışıyor temizlemeye çalışıyorum ama iyice temizlenmiyor

Kabızlık var sanırım. Marul, salatalık vb. Sebze meyve verin ve de yapışan dışkıyı temizleyin
Eger ishal varsa sebze meyve iyice kötü yapar bence emin olmadan vermeyin salatalık falan yeşillik

Geri