Korktuğu için mi?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Sakuram
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hocam yumurta doğarsa ayır doğmassa ayırma zaten dişinin yumurtasıolunca eşinin yerine yumurtaya ilgi gösterecektir aksi takdide erkek yumurtaları ya dışarı atar ya da kırar
Yo öyle bir şey olmuyor, erkek de dişiye kuluçka da bayağı yardımcı oluyor. Hayır konuşalım hayır olsun :)

erkek kuluçkadaki dişiyi besler ve yem kırmayı yavru gennellikle babadan öğrenir. dişi yeni yumurta yapacagı zaman yavrulardan kıskanır yumurtayı yavru ölümlerininin olmaması için takip etmen gerekiyor zarar verdiği an ayırman gerek hangi üreticinin erkegi olumsuz olay olmadan ayırdıgını gordun

gördün mü hocam bnm çifti

Ekli dosyalar

• 3333.jpg
    3333.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 6
erkek kuluçkadaki dişiyi besler ve yem kırmayı yavru gennellikle babadan öğrenir. dişi yeni yumurta yapacagı zaman yavrulardan kıskanır yumurtayı yavru ölümlerininin olmaması için takip etmen gerekiyor zarar verdiği an ayırman gerek hangi üreticinin erkegi olumsuz olay olmadan ayırdıgını gordun
Ben de şu şekilde biliyordum, yavrular yeme düşmeye yakın yahut düşecekleri zaman kafesten ayrılmalıdır. Yoksa dişi kıskanıp bayağı zarar veriyor. Hemen hemen aynı şeyleri söylüyoruz usta, fakat sebebini daha detaylı öğrendim şimdi bende

gördün mü hocam bnm çifti
Sayın saygıdeğer ustam hocam, arada kaynamış mesajın dönüp baktım kaynayan mesaj olabilir diye malum. Bu yüzden geç gördüm:) Çok güzeller, kanadında sıkıntı olan erkek bu muydu?

kuş zorlamadıgı halde kanadının iyileşmesi mümkün ama eskisi gibi olmayacak onu biliyorum ama bu zaman diliminde çiftleşme gercekleşmeyecek dişi tam zamanında en ufak kurda yatısa geciyor yuvalıkla ilgili kalsiyum tuketımı arttı .yapmaz isem erkeğin yerine kızgın erkek alıcam en ufak kurda çiftleşme gercekleşeceginden eminim .

kuş zorlamadıgı halde kanadının iyileşmesi mümkün ama eskisi gibi olmayacak onu biliyorum ama bu zaman diliminde çiftleşme gercekleşmeyecek dişi tam zamanında en ufak kurda yatısa geciyor yuvalıkla ilgili kalsiyum tuketımı arttı .yapmaz isem erkeğin yerine kızgın erkek alıcam en ufak kurda çiftleşme gercekleşeceginden eminim .
Hadi ya, ya gelecek erkeği beğenmez ise? Ya zaten dişi beğendiği zaman iş bitiyor, benim dişim beğendi ama çok kaprisli Maşe'Allah :D Suni kullanmayın bence böyle bir dişi var elinizde usta

Benim dişi biraz istekli hocam eş olmaslar bile kur yapan erkeğe saldırmıyor . direk yatışa geciyor

Haber bekliyoruz gelismelerden.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen nerdesin kacgundur merak ettim kuslarin ne alemde

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri