Gri dışkı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ceren4
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet deve dikeni kullanılabilir. Dışkıda koku var mı bu arada ? Kara ciğer rahatsızlığında dışkılar beyazımsı olabiliyor
Karaciğer yağlanması olmasa bile kullanmanın zararı olmaz. Tedbir amaçlı bile kullanılabilir

Evet deve dikeni kullanılabilir. Dışkıda koku var mı bu arada ? Kara ciğer rahatsızlığında dışkılar beyazımsı olabiliyor
Dışkının kendine has hafif kokusundan farklı bir koku almadım. Bu arada ben internetten entrobac probiyotik sipariş etmiştim. Sarı peynir gibi bir kokusu var, sanırım böyle olması gerekiyor. Bunun yanı sıra versela laganın probiyotiği enzimliymiş sanırım. Öyle bir şey kullanmamı önerir misiniz? Bir de sedochol diye bir ürün varmış. Bunları alsam işe yarar mı? Buna benzer bir durumu daha önce de yaşamıştım çünkü arada tekrarlıyor gibi geldi.

Dışkının kendine has hafif kokusundan farklı bir koku almadım. Bu arada ben internetten entrobac probiyotik sipariş etmiştim. Sarı peynir gibi bir kokusu var, sanırım böyle olması gerekiyor. Bunun yanı sıra versela laganın probiyotiği enzimliymiş sanırım. Öyle bir şey kullanmamı önerir misiniz? Bir de sedochol diye bir ürün varmış. Bunları alsam işe yarar mı? Buna benzer bir durumu daha önce de yaşamıştım çünkü arada tekrarlıyor gibi geldi.
Enterobac ürünü iyidir. Ama eksik içeriklidir. Sadece bir probiyotik çeşidi içerir ki en az 3 olmalı. Hatta kuşlara fayda sağlayan 5 ayrı probiyotik organizma türü var. Hepsini içeren ürün tadından yenmez. Bir de ürün Prebiyotik ( Probiyotik yemi ) ve sindirimi kolaylaştıran enzimler de içermiyor. Ama içerdiği bakteri türü dirençli ortamlara uyum sağlayabilen kolay ölmeyen bir tür. Size tavsiyem. Devavit Probiyotikten de sipariş edin. İkisini yarı oranda ( hatta 2/3 devavit bence ) karıştırarak kullanın. Devavit içeriğini beğeniyorum. Hem 3 ayrı probiyotik hem prebiyotik hem de enzimler içeriyor. Ben de dün sipariş ettim. Evdekiyle harmanlayıp kullanacağım.

Enterobac ürünü iyidir. Ama eksik içeriklidir. Sadece bir probiyotik çeşidi içerir ki en az 3 olmalı. Hatta kuşlara fayda sağlayan 5 ayrı probiyotik organizma türü var. Hepsini içeren ürün tadından yenmez. Bir de ürün Prebiyotik ( Probiyotik yemi ) ve sindirimi kolaylaştıran enzimler de içermiyor. Ama içerdiği bakteri türü dirençli ortamlara uyum sağlayabilen kolay ölmeyen bir tür. Size tavsiyem. Devavit Probiyotikten de sipariş edin. İkisini yarı oranda karıştırarak kullanın. Devavit içeriğini beğeniyorum. Hem 3 ayrı probiyotik hem prebiyotik hem de enzimler içeriyor. Ben de dün sipariş ettim. Evdekiyle harmanlayıp kullanacağım.
Eğer böyle birşey yapacaksanız öncelikle tek suluğa kullanmak için karıştırın. az miktar. Memnun kalırsanız harmanlayıp kullanmaya devam edersiniz.

Konuyla alakalı bir makale yazmıştım zaten. Yarın paylaşmayı düşünüyordum. Şimdiden paylaştım size de faydası olsun. Okursanız neden karıştırma tavsiye ettiğimi anlarsınız

Eğer böyle birşey yapacaksanız öncelikle tek suluğa kullanmak için karıştırın. az miktar. Memnun kalırsanız harmanlayıp kullanmaya devam edersiniz.
Tamamdır öyle yapayım o halde. Teşekkür ederim. Bir de devedikenini yemlerine karıştırdım ama yemiyolar gibi geldi. Acaba önerebileceğiniz bir tüketim yöntemi var mı, çayını yapmak vb. gibi

Konuyla alakalı bir makale yazmıştım zaten. Yarın paylaşmayı düşünüyordum. Şimdiden paylaştım size de faydası olsun. Okursanız neden karıştırma tavsiye ettiğimi anlarsınız
Teşekkürler 🙏🏼🙏🏼

Bir suluk kadar suyu kaynatın. Altını kapattıktan sonra bir miktar deve dikeni katın suya. Soğuyana kadar bekleyin. Kuş da 4-5 saat susuz kalmış olsun ve suluğu servis edin. Doz konusuna gelecek olursak ; 100 ml su için yarım çay kaşığı ( silme ) öneririm. Dozu aşmayın toksik etki yapabilir.

Anladım teşekkür ederim. Karaciğer yağlanması gibi problemlerde böyle gri dışkı olabiliyor mu? Buna da devedikeni iyi gelir mi acaba?
Evet olur. Ürat kısım yani beyaz kısmında renk değişiklikleri mevcut olabilir. Devedikeni de iyi gelir 🙂

Yağlanmadan şüphelenilen kuşumda değil bu sorun. Ölçüm yapamadım fakat bu sorunu yaşayan 2 kuşum normal kiloda gibi görünüyor. Haftada bir falan vitamin, ara ara da probiyotik veriyorum. Probiyotiği internetten Burakpet diye bir siteden sipariş etmiştim. Sarımsı bir rengi var ve biraz peynir gibi kokuyor, umarım orijinal üründür. Devedikeni temin ettim yeni ve yemlerine kattım fakat yemiyorlar gibi. Ben de böyle soluk dışkı olunca böbrek veya pankreastan korktum ama dışkı rengi dışında bir sorunları şu anlık yok çok şükür. Acaba karaciğer gibi onlar için de takviye verebileceğim devedikeni yanı sıra ne önerirsiniz?
Burakpetten alışveriş yapmadım ama ismini çokça duydum, hakkında olumsuz kötü şeyler söyleyen ve tavsiye etmeyenler var. Karadenizpetten veya GrPet Ürünlerinden Röhnfried ürünlerini alabilirsiniz,Karadenizpet zaten resmi bayilik.
Probiyotiğin kokusu kötü evet doğru. Sedochol öneririm karaciğer için. Röhnfried'e ait ürünlerden birisi.

Burakpetten alışveriş yapmadım ama ismini çokça duydum, hakkında olumsuz kötü şeyler söyleyen ve tavsiye etmeyenler var. Karadenizpetten veya GrPet Ürünlerinden Röhnfried ürünlerini alabilirsiniz,Karadenizpet zaten resmi bayilik.
Probiyotiğin kokusu kötü evet doğru. Sedochol öneririm karaciğer için. Röhnfried'e ait ürünlerden birisi.
Teşekkür ederim 🙏🏼

idrar kısmı kuruduktan sonra yeşil gibi bir leke bırakıyor. Dışkının yeşil olması gereken yeri ise hala grimsi yani yeşil yerlerdi de oluyor gri yerleri de
Gri, sarı, beyaz dışkı pankreas veya karaciğer problemini gösterir. Siz probiyotik sipariş verdiniz mi

Geri