Gervit w kulanimi sonrası ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan zzzynppp
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba Bugün gece 3 4 sıralarında kuslarım çırpindılar ayak ve yüz hareketleri şuan yok dün gece kargalarin da ottugunü görünce acaba bizim anlamadigimiz bir şey mi oldu diye düşündüm Sabah oğrendik ki gece deprem olmuş.

Dün gece hiç o hareketi yapmadılar mı ?

Dün gece hiç o hareketi yapmadılar mı ?
Çok az vardı huzursuz görünüyorlardı en son yatarken dedim iyiler hareketleri durdu başlarını arkalarına almış uyuyodular ben uyuduktan sonra çırpınmaya baslamislar annem uyandırdı baktım çok korkmuslar biraz ışık açık bekledim gece lambasini açık bırakip uyuduk.Cırpınınca dedim eyvah kesin bit var.Gunduz yine bir şey yoktu.Şu iki gündür Kafese girmek istemiyorlar.Normalde direk kendileri girer zorlamazlardı.Bugun yine takip edicem eğer devam ederse veteriner ile görüştüm zaten goturucem .

Çok az vardı huzursuz görünüyorlardı en son yatarken dedim iyiler hareketleri durdu başlarını arkalarına almış uyuyodular ben uyuduktan sonra çırpınmaya baslamislar annem uyandırdı baktım çok korkmuslar biraz ışık açık bekledim gece lambasini açık bırakip uyuduk.Cırpınınca dedim eyvah kesin bit var.Gunduz yine bir şey yoktu.Şu iki gündür Kafese girmek istemiyorlar.Normalde direk kendileri girer zorlamazlardı.Bugun yine takip edicem eğer devam ederse veteriner ile görüştüm zaten goturucem .
Veterinere gerek yok. Söylediğim ense damlasını uygulayın eğer 1 hafta sonrasında da bu durum devam ederse o zaman götürürsünüz. Gervite devam ediyor musunuz ?

Veterinere gerek yok. Söylediğim ense damlasını uygulayın eğer 1 hafta sonrasında da bu durum devam ederse o zaman götürürsünüz. Gervite devam ediyor musunuz ?
Hayır.Haftada bir kez veriliyor zaten Şuan kullanmıyorum.Takip edip emin olduktan sonra kullanımına devam edeceğim.Birde ben o gün veterinerler,kusçulara ,petsoplara bu damlayı sordum olsun veya olmasın her ihtimale karşı uygulayayim diye ama hep sprey olarak satılıyor spreyde bana çok sağlikli gelmedi damlayı siz nereden alıyorsunuz

Veterinerden bulabilirsiniz. Bazı petshoplarda da bulunabiliyor. İnternetten bile bulabilirsiniz. Bu damla normalde 3-4 ayda bir önlem amaçlı kullanılan bir damla çekinmeden kullanın yani. Parazit yoksa bile kullanılabilir...

Veterinerden bulabilirsiniz. Bazı petshoplarda da bulunabiliyor. İnternetten bile bulabilirsiniz. Bu damla normalde 3-4 ayda bir önlem amaçlı kullanılan bir damla çekinmeden kullanın yani. Parazit yoksa bile kullanılabilir...
Sorunda o zaten veteriner satmıyoruz diyor kuşcuya soruyorum yok diyor mecbur internetren alıcam.

Karadeniz pet veya akyol kardeşlerde ikisinden birinde vardı diye hatırlıyorum.

Geri