Enrocure vetakoksin cogsigel ve tetra mezatin

Merhabalar bende Antalya'dayım. Selçuk hocamın tavsiyesi üzerine cocci gell alacağım.Kepez de oturuyorum. Temin ettiğiniz zaman nereden temin ettiğiniz konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Hatta isterseniz alıp paylaşabiliriz de. :)

Aynen alıp 3’e bölün. Ekonomik olur.

Merhabalar bende Antalya'dayım. Selçuk hocamın tavsiyesi üzerine cocci gell alacağım.Kepez de oturuyorum. Temin ettiğiniz zaman nereden temin ettiğiniz konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Hatta isterseniz alıp paylaşabiliriz de. :)
Ben iki veterinere sordum gene bulamadim

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Facebook ta satan bir satıcı buldum. Mesaj attım ama henüz cevap gelmedi. Güvenilir midir bilmiyorum ama cevap verirse bilgilendirme yaparım. Ayrıca Antalya'da bulup temin eden olursa ve bilgi verirse sevinirim.

@Selçuk YÜKSEL hocam merhaba Bana da aynı ilaçtan önermiştiniz ilaç gelene kadar tüm yavruları kaybettim şimdi ben bunu 2 cifthanem 4 çiftim var hepsinde kullanımı mi yoksa sadece o çifttemi?

Galiba ithal bi ilaçmış o yüzden bulmak zor inşallah buluruz

Bir kaç telefon görüşmesi yaptım. Açıkçası hiç birisine güvenemedim. Piyasada çok sayıda sahtesi mevcutmuş. 50-80 arası değişiyor fiyatları. Güvenilir satıca bulan paylaşırsa sevinirim.

Bir kaç telefon görüşmesi yaptım. Açıkçası hiç birisine güvenemedim. Piyasada çok sayıda sahtesi mevcutmuş. 50-80 arası değişiyor fiyatları. Güvenilir satıca bulan paylaşırsa sevinirim.
Yurt dışında akrabalar var ama hayri yok

Arkadaşlar ben aldım nerden geldi neresi bilmiyorum bende görüşmelerde güvenemedim çoğu satıcı adını bile diyemiyor ilacın numarasını veriyorum kendisini tanımam etmem ilaç 60₺ kargo 7₺ 4₺ kapıda ödeme o şekilde aldım +90 505 066 72 07

Üzerinde parlak etiket var kapağın içinde yırtmali kağıt var ama dediğim gibi ben anlamam ne kadar doğru bilemem içime sindi aldım ama belki çok iyi bir sahtede olabilir

Suda iyi eriyorsa originaldir. Birde pahalı satanların bahanesi oluyor ucuza satılanlar için sahte falan diyorlar. Barkodu olur barkod numarasını kontrol edebilirsiniz internetten.

Son düzenleme:
Üzerinde parlak etiket var kapağın içinde yırtmali kağıt var ama dediğim gibi ben anlamam ne kadar doğru bilemem içime sindi aldım ama belki çok iyi bir sahtede olabilir
Ürünün görsel olarak paylaşırmısınız selçuk hocamın dediği kriterlerde uyuyormu

Hocam siz iki mercimek dediniz ama tüm kümesemi yoksa sadece o çifttemi demediniz vede tüm yavruları ilaç gelmeden kaybettim ishal durumu yok şuan iyilestiklerini nasıl anlıycam

Ekli dosyalar

• 15227437250473713982581692033234.jpg
    15227437250473713982581692033234.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 26
Geri