Dışkısı poposuna yapışmış

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan sedatss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben kuşumu ilk kaşınıyo diye götürdüm.Bit ilacı verip yolladılar sonradan farklı sesler çıkarıp daha çok kaşınmaya başladı bu sefer mantar ar dediler.
Mantar için krem aldım ama mantar yoktu bence . kabarıyo ve tüyleri renk değiştriyo kuzenim de yavru oldğu için böyle dedi. petshoptaki kadın
suyuna elma sirkesi damlat dedi onu uyguladım biraz canlndı. Ötmüyodu ötmeye falan başladı ama daha çok sessiz kalıyo ve uyuyo
Bir günde hemen iyilesmez aspur limon sirkeye devam soğuk yerde durmamasi gerek yoksa geri dönusu yooookkk

ahmet bey elimden gelenin fazlasını yapıyorum iyileşmesi için. sürekli burda soruyorum petshopa gidip geliyorum. hergn farklı yöntem deniyorum kötü bi hastalığı olmasın diye. ben kafesin içinde ve dışında bit göremedim .bit yok yine de bit ilacı kullanayım mı haftada bir sık demişlerdi bana

evet farkındayım eskisine nazaran daha canlandı sirkeli su iyi geldi 3 gün kattım suyuna hergün değiştirerek suyunu bugünde limon damlattım suyuna.Yemiliğine yarı yem yarı apsur koydum onu tüketiyo şuanda

Yok sağlık durumunu sormuştum neyse sabah bilgilendirirsiniz bizi

iyi yani onu demek istemiştim :) şimdilik iiyi durumda ilerliyor bakalım inşllah daha iyi olucak

Geri