Dışkıda yem

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ceren4
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tek ürünle iki çözüm olur daha iyi olur yani. Ama internet üzerinden bulmak zor o ürünleri
Tekrardan merhabalar, bayağı bir veterineri aradım ense damlası veya nilvermi satamayacaklarını söylediler. Eczaneden kontil veya andazol alacağım sanırım. Bunların ikisi de aynı mı veya daha çok önerdiğiniz varmı? Bir de sıvı formda olanlarından alacağım değil mi?

Tekrardan merhabalar, bayağı bir veterineri aradım ense damlası veya nilvermi satamayacaklarını söylediler. Eczaneden kontil veya andazol alacağım sanırım. Bunların ikisi de aynı mı veya daha çok önerdiğiniz varmı? Bir de sıvı formda olanlarından alacağım değil mi?
Neden satamazlarmış ? Ellerinde yok demekki. Kontil ve andazol ikisi de sıvı formda zaten. Alırsanız nasıl uygulayacağınızı söylerim size. Kontil olursa bir tık daha iyi sanki

Neden satamazlarmış ? Ellerinde yok demekki. Kontil ve andazol ikisi de sıvı formda zaten. Alırsanız nasıl uygulayacağınızı söylerim size.
Bilmiyorum ki biz uygulayabiliriz falan dediler. İkisinden birini satın alacağım. 1 hafta antibiyotik kullanmıştım kuşlardan bir tanesinde bir süre bekleyeyim mi bu ilacı kullanmadan önce?

Bilmiyorum ki biz uygulayabiliriz falan dediler. İkisinden birini satın alacağım. 1 hafta antibiyotik kullanmıştım kuşlardan bir tanesinde bir süre bekleyeyim mi bu ilacı kullanmadan önce?
Beklemenize gerek yok aradam 3-4 gün geçmise sorun olmayacaktır.

4. gün akşamdan yemlikleri sulukları alın önlerinden. Sabah saat 11 gibi yarım suluğa 4 damla (damlalıkla ) ilaç ekleyerek verin. Saat 12-12:30 gibi yemlerini verin. 15 gün sonra aynı uygulamayı tekrarlayın.

4. gün akşamdan yemlikleri sulukları alın önlerinden. Sabah saat 11 gibi yarım suluğa 4 damla (damlalıkla ) ilaç ekleyerek verin. Saat 12-12:30 gibi yemlerini verin. 15 gün sonra aynı uygulamayı tekrarlayın.
Bir gün boyunca ilaçlı su mu kalsın yoksa belli bir saat sonra alayım mı?

İlaçlı su kalsın akşama kadar. Yem yedikten sonra da bir miktar içerler.

bildiğim kadarıyla kuşlarda levamizol etken maddesi kullanılıyor. bunu içeren bir ilaç da alabilirsiniz sitraks gibi.

Geri