Dışkıda yem

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ceren4
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Megabakteri de olabilir yani mikostatin yetersiz kalmış olabilir hanımlar
evet. ben onadan da şüphelendim ama ilacını bulamadım. o yüzden hiç yoktan iyidir diye zolax kullandım. o süreçte şekersiz elle besleme mamasıyla besledim ama yem yemeye başlayınca tohum dışkılama devam etti.

evet. ben onadan da şüphelendim ama ilacını bulamadım. o yüzden hiç yoktan iyidir diye zolax kullandım. o süreçte şekersiz elle besleme mamasıyla besledim ama yem yemeye başlayınca tohum dışkılama devam etti.
Cocsidioz için ilaç kullandınız mı peki ?

Yani antibiyotik sonrası tekrar test yaptırmaya çalışacağım olmazsa. Bağırsak düzenleyici olarak probiyotik yanı sıra kullanabileceğim bir şey var mı acaba
Depomin aminovit veya bt amin forte ikisinden biri. Ayrıca başka bir marka probiyotik daha alıp dönüşümlü kullanmak da sinbiyotik etki yapar. Hangi probiyotiği kullanıyorsunuz ?

Gerçekten yani bir sorun varsa bir an önce çözüm olsun istiyor gelen hasta doğal olarak, umarım benim kuşum da buraya yazan hanımın kuşu da bir an önce sağlığına kavuşur.
Hocam maalesef ki öyle bir dünya yok. Bir an önce çözüm olmuyor maalesef. Hayat çabalamadan hiçbir şey vermiyor insana...

Geri