Bu dişi ise bu ne?

Rainbowumuz dişi sanırsam yav eğer erkekse spangleyi değiştirmek istiyorum bir an önce bu da nazlı çıktı göstermiyor.
Son durum:

IMG_7896.JPG
IMG_7899.JPG

Spangle erkek rainbow dişi ilk gun söylediğim gibi hala aynı düşüncedeyim rainbowa rainbow erkek alin spangle kusunuzada guzel bir lutino albino dişi alabilirsiniz karar sizin tabiki

Spangle erkek rainbow dişi ilk gun söylediğim gibi hala aynı düşüncedeyim rainbowa rainbow erkek alin spangle kusunuzada guzel bir lutino albino dişi alabilirsiniz karar sizin tabiki
Ben tek çift olarak düşünüyorum aslında. O yüzden aynı cinsiyet çıkarsa spangleyi verip rainbow ile değiştiririm diyordum. :)
İki çift düşünürsek iki ayrı kafeste çift olana kadar tutup sonra 45x37x35 lik kafese hepsini koysam uygun olur mu ki, siz deyince bi düşündüm de iki çift işini :)

Ben tek çift olarak düşünüyorum aslında. O yüzden aynı cinsiyet çıkarsa spangleyi verip rainbow ile değiştiririm diyordum. :)
İki çift düşünürsek iki ayrı kafeste çift olana kadar tutup sonra 45x37x35 lik kafese hepsini koysam uygun olur mu ki, siz deyince bi düşündüm de iki çift işini :)
Bence o kafes küçük olur.

Spangle erkek rainbow dişi ama erkek kuşunuzda kırgınlık var hasta gibi bilginiz olsun

rainbow dişi spangle erkek süleyman. yalnız hastaken kuşları dışarı çıkarma daha çok yorma standart oda sıcaklığında 20 derece altına düşürmeden gerekli uygulamaları yap en az 3 gün kafeste kalsınlar

Spangle erkek rainbow dişi ama erkek kuşunuzda kırgınlık var hasta gibi bilginiz olsun
Evet "yolculuktan geldi uçamıyor" başlığında kuşun rahatsızlığını paylaşmıştım. İlk geldiklerinde çıkardım baktım uçamıyor bir daha çıkarmadım. Kahraman'ın iksirinden hazırladım gün aşırı suya katacağım inşallah iyi gelir.

Aynen ikisi de erkek

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

04adc087358f6905b56192360fa1dfae.jpg
777b8a1d374fd9e48fe99044f7c034db.jpg
25c1b0c38ecd3d30c202bc57f3fb5e2b.jpg
64a18b8b814d3a78d100feb32d277c44.jpg
peki arkadaşlar benim erkek çok mi yaşlı. Çiftleşme ihtimalleri nedir yardimci olur musunuz

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi erkek bi dişi güzel çift. Mavili erkek %100

Geri