Anne kuşum öldü, yavrular öksüz kaldı ne yapmalıyım ?

teşekkürler..kafes telleri sert olanlardan,tel aralıkları da ideal görünüyor ama..üzüldük..acaba depresyona falan girmiş olabilir mi bizim kuşta da geçen gördüm telin arasına kafasını soktuğunu bir defa..
Bilmiyorum ki kardeşim, bende hiç anlam veremedim. Yeni eş alacağım, kendim seçmek istiyorum ama bu eşi kendi seçmişti, hatta aldığım üretici 'Senin kuş renk seçiyor' demişti. Karar veremedim.Ahmed kardeşte kuşu al getir ayrı bir kafese koy alışsınlar diye bir öneride bulundu. kararsız kaldım.

teşekkürler..kafes telleri sert olanlardan,tel aralıkları da ideal görünüyor ama..üzüldük..acaba depresyona falan girmiş olabilir mi bizim kuşta da geçen gördüm telin arasına kafasını soktuğunu bir defa..
Bilmiyorum ki kardeşim, bende hiç anlam veremedim. Yeni eş alacağım, kendim seçmek istiyorum ama bu eşi kendi seçmişti, hatta aldığım üretici 'Senin kuş renk seçiyor' demişti. Karar veremedim.Ahmed kardeşte kuşu al getir ayrı bir kafese koy alışsınlar diye bir öneride bulundu. kararsız kaldım.

İntihar edeceğini düşünmüyorum. Stres yapacağı birşey yoktu. Rahatsızlıkta duymuyordu

Arkadaşlar selamun aleyküm,ramazanınız hayr üzere olsun. Bir bilgi paylaşmak istiyorum. Dünden beri takip ediyorumki erkek kuşum tüye girmiş, bariz belli. Şimdi bu süreçte hem tüy değişiminin sıkıntısı hemde yavrulara bakmak erkeği yormaz mı ? Yuvalığı çıkarıp yavrulara kendim baksam nasıl olur ? hem tüy değişimi hemde yavru bakımı erkeği çok zorlar diye düşünüyorum. Sizler ne önerirsiniz ?

Geri