Anne kuşum öldü, yavrular öksüz kaldı ne yapmalıyım ?

hayır hocam yağlanma yok ve kötü kokuda yok. yavrular su içmiyorki

Hocam suluğun hepsini doldurmuyorum, 3 te 1 ini dolduruyorum sürekli tazelediğim için. onunda yarısını tüketiyor.

Ayhan hocam teşekkür ederim önerileriniz için. Baba sürekli besliyor, bende iyice doyuruyorum. Babayı gün içinde bir kaç kez (oda 5-10 dakika civarı) sadece kanadını örterken görüyorum.İlk iki yavru beyazlanmaya başladı, beyaz örtü çıktı. küçük yavrununki çıkmak üzere. Hocam birde şöyle bir durum var erkek kuşum çok sessiz, neşesi yok gibi. ne yapmam lazım ? kuşlarımda hiçbir sağlık problemi yok, dişi kafası tele sıkıştığı için öldü. Erkek kuşum neşesiz duruyor.
geçmiş olsun kusura bakmazsanız kafesin tellerine bakma imkanımız var mı?"teller yumuşak veya aralık mı fazlaydı acaba"diye düşünmeden edemiyorum..

Ekli dosyalar

• IMAG0051.jpg
    IMAG0051.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 55
  • IMAG0052.jpg
    IMAG0052.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Buyur kardeşim, en küçük yavru altlarında kalmış gözükmüyor fotoğrafta
Maşallah sağlıkla buyurler insallah erkeğe her gün mamasini verin evin sicakligida iyi diyorsunuz problem olmayacaktir insallah erkek kusun neşesiz sakin olmasini eşinin ölmesine bagliyorum esi ile buyuturken tek kaldi kafeste tek yavrular buyudukce hareketlenir yavrular yeme düsunce yeni disiyi erkegin kafesine atarsiniz fazla dişiniz yok ise şimdiden alin eve alişsin yabanciliğini atsin

Maşallah sağlıkla buyurler insallah erkeğe her gün mamasini verin evin sicakligida iyi diyorsunuz problem olmayacaktir insallah erkek kusun neşesiz sakin olmasini eşinin ölmesine bagliyorum esi ile buyuturken tek kaldi kafeste tek yavrular buyudukce hareketlenir yavrular yeme düsunce yeni disiyi erkegin kafesine atarsiniz fazla dişiniz yok ise şimdiden alin eve alişsin yabanciliğini atsin

Ahmed kardeşim yorumun için teşekkür ederim. Ben dişiyi alıp getirmekten ziyade yavrular yeme düştükten sonra erkeği götürüp salmaya atmayı düşünüyordum kendi seçsin diye

Mama vermeyi unutma hergun ver bide soguk da kalmasinlar gozun aydin bu arada

Geri