Öğürmek mi esneme mi?

Böğürürken bir video yakalayıp paylaşın. Hatırladığım kadarıyla flagyle tedavisi de uygulamıştık. Fazla ilaç yüklemesi yapmayalım. Normal kur kusma hateketi de olabilir.

7 gün mikostatin uyguladık buyün bitti 5 gün flagly uygulayıp kestik şu an video çekme şansım yok daha önce çekmiştim aynı hareketi yapıyor

İç parazit için bir tedavi uyguladınız mı hiç ? Vilmectin vb.

Mikostatin med tolyman Forte sulphamazetin flagly bu ilaçları kullandık belirli aralıklarla
En son mikostatin ve flagly kullandık

Bugün aldığım yerdeki Kuşçu abimizde gösterim ama bir sorun yok dedi ama ben Yinedr emin olmak isteyip buraya yazdım

Selçuk bey bu durumda yavru alınırsa bir problem teşkil eder Mi? Yada eşine bulaşır mı? Yavru alınırsa yavrularda sorun görülebil. Mi

Eşine bulaşabilir tabi. Siz vilmectin tedavisi uygulayın. Veya stirax kullanın. Hava kesesi paraziti olabilir. Diğer ihtimalleri ortadan kaldırdık zaten.

Bu tedaviye hemen başlamam mı gerek? Şu an şehir dışındayım kuşları aldığım yere bıraktım. Bu arada gagasından mahoş bir koku geliyor ise kursak mantarı olabileceğini yazmıştı bir arkadaş. Bugün baktığımda hafif bir koku gelmekteydi.

O zaman mikostatin tedavisini doğru uygulamamışsınızdır. Kursak mantarına mikostatin kullanılır. Mikostatini yutturduğunuzdan emin misiniz ?

Hergün 2 sefer verdim damlalıkla. Gagasıyla alıyordu zaten ama direk kursağına mı basmam doğru olurdu? İşin ilginci Kuşçu gördüğünde birşey olmadığını söyledi kursak mantarı var diyip şurubu da götürdüm bu ilacı verdiğimi söyledim ama. Yanlış anlaşılmayın başımdan geçen olayı anlatıyorum

Yutuyor muydu ilacı ?? Normalde geçmesi lazım. Her kullandığınızda ilacı çalkalıyor muydunuz ?? Vilmectin kullandınız mı ?

Yuttuğunu düşünüyorum. Her defasında dışarı atacağını düşünmüyorum. Evet çalkalamaya dikkat ettim. Vilmectin kullanmadım. med tollyman Forte ve sulphamazetin kullandım. Düzelme olmayınca Miklstatin ve flagly kullandım

Vilmectin veya sitiraks kullanın. Sonrasında da probiyotik.

Benım yeni aldıgım yavru kusum da sabah bu sekilde öğürüyordu. Dışkısında vs herhangi bir sorun yok. Kuş gayette canlı. Hasta gibi durmuyor hiç. Acaba bir tedavi uygulamalı mıyım ? Bu arafa kendisi yeni yeni yem kırmayı öğrendi

Geri