Karadeniz Pet

Yavrulardan sonra yuva değişimi

Olmadı öyle yapacam artık

Küçük olması beni düşündürüyo bide annneleri bakmazsa ozaman napacam hiç bilmiyorum

Evet izledim videoyu büyük ihtimal yarın sünger alıp yapacam, ne kadar erken o kadar iyi

Bu sıkıntının önüne geçmek için yuvalıkta talaş veya kum olmalı. Yuvalıkta Ayakları kayınca kıkırdak niteliğinde olan gelişmemiş eklemler yerinden çıkabiliyor.

Hocam valla bıraktım evde halen 1 kutu talaş var kum bile bıraktım ben biraktikca o atti hepsini disariya, şuan sünger iyi gelirmi henuz kück iyi olurmu :(

bu şekilde yaptım doğrumu sizce bi anda çok daraltmak istemedim 2-3 güne süngeri biraz daha daraltacm, ve yavru çok bagırıyor nedeni nedir

Ekli dosyalar

• P_20180405_152955.jpg
    P_20180405_152955.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 23
bu şekilde yaptım doğrumu sizce bi anda çok daraltmak istemedim 2-3 güne süngeri biraz daha daraltacm, ve yavru çok bagırıyor nedeni nedir

Şekil olarak doğru ancak ayaklar birbirine çok uzak olmamalı. Bunu gözlemleyecek olan sizsiniz fotoğrafta ayaklar biraz uzak kalmış birbirine gibi gördüm ama siz daha iyi görüyorsunuz netice de... Ayaklar paralel olmalı. Şu şekilde / \ olmamalı... Sünger de kalın olmasın lütfen.
Süngerin deliklerl kuşun ayağın fazla sıkmamalı kangren olabilir, Allah korusun...

Kuşun bağırması korkudandır.

Sizce birbirine daha yakınmı yapmalıyım, şuanki doğru değilmi, ben aslında bikaçgün sonra tekrar birbirine yaklaştırmayı düşündüm bi anda çok yapışık yapmak istemedim

Paralel olmalı ayaklar. Bakın ayaklarına paralel değilse vakit kaybetmeyin derim. Ben pek anlayamadım fotoğraftan. Farklı açıyla da çekebilirsiniz, bi işlem yapmadan önce...

Pek anlayamadım ama olmadı bi değiştireyim sünger

Teşekkür ederim, Paralel demişsiniz ya orayı pek anlayamadım şuan kuşta yapmam gereken nedir bacak mesafesinimi daraltayım

Geri