Karadeniz Pet

Sümüksü Dışkı

şuan elimde yok hava sonu yasağından dolayı çevremdeki yerler kapalı sipariş verdim. Kuru maya vermeye düşünüyordum
hafta sonu sokağa çıkma yasağından dolayı her yer kapalıydı. O yüzden sipariş ettim. Kuru maya vermeyi düşünüyorum. Sizce bekleyim mi ?

Kullanın o vakit... 5 gün kullanın 5 gün sonunda tam düzelme görülmez ise 7 güne tamamlayıp kesin. Ardından 3 gün arka arkaya probiyotik takviyesi yapınız.
Çok teşekkür ederim. çok garip bir durum şuan yem yemeye başladı ama bir sersemlik var üstünde

Diazyme 256 yıllardır kullandığımız bir ürün kötü olduğunu düşündüğüm bir ürünü kolay kolay önerdiğini göremezsiniz. İndirimli ürün önerileri başlığında dahi siteleri alt üst edip kaliteli ve indirimde olan ürünleri seçip paylaşıyorum. Probiacti bird'ün kullanımı kolay, entrobacta güzel ürün.

Kusma kokulu mu? Yem mi kusuyor yoksa sadece ağızda salya mı birikiyor? Dışkılar başka semptomlar başka diye şuan net olarak budur diyemiyorum konuyu takipteyim, gözlemlediğiniz tüm semptomları ve güncel dışkıları atmaya devam ediniz.
Ozaman siparişi iptal etmiyorum abi

@ADRIAN demin vefat etti kuşum çok fazla kilo kaybı varmış boğaz şişip tıkanmış.

Rica ederim, aşağıya örnek haftalık beslenme proğramı bırakıyorum;

Ekli dosyayı görüntüle 49048
Vitamin olarak; Röhnfried gervit w
Probiyotik olarak; Diazyme 256 yada Probiacti bird öneririm.

Sebze ve meyve konusunda verilebilecekler;

Sebzeler;
-Havuç
-Pancar
-Brokoli
-Karnabahar
-Hıyar
-Lahana
-Taze bezelye
-Yabani havuç
-Biber
-Balkabağı
-Kabak
-Nane
-Maydanoz
-Semizotu
-Tere
-Roka

Meyveler;
-Elma
-Muz
-Üzüm
-Kivi
-Mango
-Kavun
-Nektarin
-Papaya
-Şeftali
-Armut
-Erik
Kusura bakmayın konuyu tekrar hortlattim probiyotik haftada iki kere mi kullanılması lazım birde bir Sulga ne kadar koymalıyız yardımcı olur musunuz

Geri