Karadeniz Pet

Sümüksü Dışkı

Bu şekilde küçük plastik şişelere gönderim yapıyor sıvı ürünleri damlalıklı lküçük şişelerde yolluyor

Röhnfried Entrobac veya Probiacti Bird bölünmüş ürün almanızı tavsiye ederim n11 vs yerlerde bölünmüş ürün 25-50-100 gr/ml şeklinde satan satıcılar var Gr Pet ürünleri diye bir satıcıdan ben bu şekilde 5-6 kez ürün aldım.

Diazyme gelecek olursak elimde 100 gr var 5-10 sefer kullandım en ufak bir faydasının olduğunu düşünmemekteyim dolaba attım kullanmayı düşünmüyorum tabi sizin tercihiniz
Keşke erken yazsaydın siparişi geçtim

Röhnfried ve versele laga nin vitamin probiyotik kizistirici vs 5-6 urununu bu sekilde aldim 1 cift kusum var 30 gr urun billlanildigindan 60 kez izlendi
Röhnfried ve versele laga nın b vitamini multivitamini probiyotiği kızıştırıcı gibi 5-6 ürününü bu sekılde temin ettim 30 gr ürün ortalama 100 cc suluk veya mamaya 0.5 gr/ml seklınde kullanıldıgında 60 kez kullanılıyor hafta bir verilse 30 gr 1 yıl gidiyor

Röhnfried ve versele laga nin vitamin probiyotik kizistirici vs 5-6 urununu bu sekilde aldim 1 cift kusum var 30 gr urun billlanildigindan 60 kez izlendi

Röhnfried ve versele laga nın b vitamini multivitamini probiyotiği kızıştırıcı gibi 5-6 ürününü bu sekılde temin ettim 30 gr ürün ortalama 100 cc suluk veya mamaya 0.5 gr/ml seklınde kullanıldıgında 60 kez kullanılıyor hafta bir verilse 30 gr 1 yıl gidiyor
Hiç mi faydası olmaz diyorsun

Hiç mi faydası olmaz diyorsun
Hocam arkadaşında bahsettiği gibi hafızamda kalan eski kalitesini kaybettiği vs yazılıp çiziliyordu bende kullandım 2-3 ay kuşların dışkısını toparlayamadım aspur ve entrobac geçtim şuan için dışkılar iyi durumda tabi benim kuştanda kaynaklı olabılır bu duzelme durumu bilemiyorum açıkcası tercih sizin

%50 aspur
%25 ak darı
%25 Versele laga muhabbet yemi

Bendeki erkek kuş 2-3 aydır dışkısı bozuk sıvı dışkı ishal şeklindeydi Bu şekilde harmanladım yemi ve Entrobac aldım 2-3 kez verdim kuşun dışkısı düzeldi tam olarak yemdenmı çünki aspur ishalı keser probiyotiktenmi bilemedim

@ADRIAN @Recai kuşum dışkısı aynı şekilde devam ediyor akşam yem yemeğe başladı ama şişkin durma kusma haraketi devam ediyor kursak mantarı olabilir mi ?

Diazyme 256 yıllardır kullandığımız bir ürün kötü olduğunu düşündüğüm bir ürünü kolay kolay önerdiğini göremezsiniz. İndirimli ürün önerileri başlığında dahi siteleri alt üst edip kaliteli ve indirimde olan ürünleri seçip paylaşıyorum. Probiacti bird'ün kullanımı kolay, entrobacta güzel ürün.

@ADRIAN @Recai kuşum dışkısı aynı şekilde devam ediyor akşam yem yemeğe başladı ama şişkin durma kusma haraketi devam ediyor kursak mantarı olabilir mi ?

Kusma kokulu mu? Yem mi kusuyor yoksa sadece ağızda salya mı birikiyor? Dışkılar başka semptomlar başka diye şuan net olarak budur diyemiyorum konuyu takipteyim, gözlemlediğiniz tüm semptomları ve güncel dışkıları atmaya devam ediniz.

Diazyme 256 yıllardır kullandığımız bir ürün kötü olduğunu düşündüğüm bir ürünü kolay kolay önerdiğini göremezsiniz. İndirimli ürün önerileri başlığında dahi siteleri alt üst edip kaliteli ve indirimde olan ürünleri seçip paylaşıyorum. Probiacti bird'ün kullanımı kolay, entrobacta güzel ürün.

Kusma kokulu mu? Yem mi kusuyor yoksa sadece ağızda salya mı birikiyor? Dışkılar başka semptomlar başka diye şuan net olarak budur diyemiyorum konuyu takipteyim, gözlemlediğiniz tüm semptomları ve güncel dışkıları atmaya devam ediniz.
ağzında salya birikiyor

ama kusma harketini sürekli yapıyor triflukan başlamaya düşünüyorum

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-29 at 22.16.46.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-29 at 22.16.46.jpeg
    93.5 KB · Görüntüleme: 28
  • WhatsApp Image 2020-11-29 at 22.16.45.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-29 at 22.16.45.jpeg
    116.4 KB · Görüntüleme: 27
Geri