Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun gagasinin etrafi boyle oldu.

MaşaAllah şimdi oksijenli suyu bırakıp mantar kremine geçmeniz gerekiyor. Elinizde hangi mantar kremi var?

Tamamdir bugun yada yarin gidicem eczaneye sorucam ne varsa alcam fotograf atarim alinca

Herhangi biri yeterli olacaktır..hocam eczanede sadece bu varmis uygunmudur alicam ona gore
20211101_153427.jpg

Kremi ayağınada kullanabilirsiniz günde 1 kere..

Biraz daha uzaktan çekerseniz daha net görünür. :)

Dışkı rengi siyah mı yoksa klavyeden mi öyle gözüküyor. Yalnız kuş ishal değil onu söyleyebilirim.

Dışkı rengi siyah mı yoksa klavyeden mi öyle gözüküyor. Yalnız kuş ishal değil onu söyleyebilirim.
sivi cikti diskisi bu sefer o yuzden ishal zannetmistim.Klavyeden dolayi siyah gozukuyor sanirsam tesekkurler cevap icin.Kusta eksik yok masallah 1 aydir mantariyla ugrasiyorum bide ishal oldu diye korktum :).

sivi cikti diskisi bu sefer o yuzden ishal zannetmistim.Klavyeden dolayi siyah gozukuyor sanirsam tesekkurler cevap icin.Kusta eksik yok masallah 1 aydir mantariyla ugrasiyorum bide ishal oldu diye korktum :).
Rica ederim. Dışkı sıvı değil aslında :) Biraz suyu az içmiş beyaz kısmı büyük olmuş bu yüzden . Suyu az içtiklerinde böbreklerden gelen asitlerin etkisi ile beyaz kısmı biraz büyük oluyor.

Geri