Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun gagasinin etrafi boyle oldu.

Öncelikle mantarlı bölgeyi temizleyin. Krem mi ? verecekler ,başka bir ürün mü ? verecekler biz bunu bilemeyiz. Alacağınız yere danışın.
En erken bu hafta sonu gidebiliriz o zamana kadar oksijenli su surucem.Cumartesi gunu gittigimizde ne derler bilmiyorum.

Muhabbet kusu icin ilac soylermisiz mecburen internetten alcam bakmiyorlar gittik biz veremeyiz recetesiz diyorlar
Ahmet hocanın dediklerini uygulayın oksijenli su ile o katmanları düşürebildiniz mi? Katmanlar düştükten sonra krem uygulayın. Krem genellikle trosyd kullanılıyor ve sonuç alınıyor aynısını bulabilir misiniz bilmiyorum ama bulamazsanız etken maddesine ve yüzdesine bakıp yaşadığınız ülkeye göre ilaç araması yapabilirsiniz bu şekilde daha kolay bulabilirsiniz.

Ahmet hocanın dediklerini uygulayın oksijenli su ile o katmanları düşürebildiniz mi? Katmanlar düştükten sonra krem uygulayın. Krem genellikle trosyd kullanılıyor ve sonuç alınıyor aynısını bulabilir misiniz bilmiyorum ama bulamazsanız etken maddesine ve yüzdesine bakıp yaşadığınız ülkeye göre ilaç araması yapabilirsiniz bu şekilde daha kolay bulabilirsiniz.
20211020_162635.jpg

Bu sekilde suan kuru katmanlar gozukmuyor kirmizi kirmizi gaganin etrafi.

Ekli dosyayı görüntüle 59741almam gereken krem bu mu 8 pound diyor siteden daha once hic alisveris yapmadim umarim kotu bisey gelmez.
Evet bu krem bahsettiğim. Sahte ürün gelmez umarım. Birde evcil hayvan ürünü satan sitelerden kuş için mantar kremi bakın isterseniz. İngiltere de olduğunuz için kesin bir şey söyleyemiyorum hangisi daha iyi gelir ve güvenilir olur bilemedim.

MaşaAllah gaga temizlenmeye başlamış söylediklerimi yapmaya devam. Krem en son..

Tedaviye devam gelişim süper. Gaga altı yanaklar aynı şekilde uygulama yapalım C.tesi gününe kadar. Tekrar foto paylaşırsınız..

Tedaviye devam gelişim süper. Gaga altı yanaklar aynı şekilde uygulama yapalım C.tesi gününe kadar. Tekrar foto paylaşırsınız..
Hocam kus yem yiyemiyor gibi geldi bana.Yemleri yerken saciyor surekli gagasina falan yapisiyor yemler.Birde yemleri yedikten sonra gagasini kipirdatiyor surekli.Kursaginada baktim yem yok icinde.

Geri