Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun durumu

Ne iyi gelir bu yavruya onun tamamen iyileşmesi için ne gerekli ve söylediğin vitamin onu kac günde eski haline döndürür bunlar kesin bilgilermi

Arkadaşım elimizden geldiğince yardım ediyoruz net tanı istiyorsan kanatlılardan anlayan veterinere götürebilirsin

Arkadaşım elimizden geldiğince yardım ediyoruz net tanı istiyorsan kanatlılardan anlayan veterinere götürebilirsin
Malesef üzgünüm götürdüm veterinere ama iyi bir veteriner değildi yakınlarda tek o vardı ve uzak olanlarda götürme imkanım yok ben sadece verdiğiniz bilgiler standart bilgilermi onu sordum yoksa sizin bilgilerinize lafım yok yanlış anlamayın

yani dediğini göre avucunda ayaklarıyla direnmiş felç olan kuşun hiçbir şekilde tutmaz siz b vitamini takviyesi yapın herhangi Bi petshopa gidin b vitamini alın muhabbet kuşu için kullanın

yani dediğini göre avucunda ayaklarıyla direnmiş felç olan kuşun hiçbir şekilde tutmaz siz b vitamini takviyesi yapın herhangi Bi petshopa gidin b vitamini alın muhabbet kuşu için kullanın
Teşekkür ederim içim rahatladı kısmı felç diye ödüm kopuyordu sabahtan beri o zaman ben yarın alırım vitamini

Bide sorum olacak kac milim almam lazım 10 ml yeterlimi sizce çünkü suanlik fazla param yok

Bakın bu benim kuşum ayağını açamıyordu sinirsel bir sorunmu diye b vitamini takviyesi yaptım düzeldi sizinkiside benzer bir durum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210809-040102.jpg
    Screenshot_20210809-040102.jpg
    361.5 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba, ayağa krem sürüp masaj yapın dememin sebebi ayağa giden siniri, damarları rahatlatıp akışı biraz daha rahatlatmak, yararını görürsünüz zararını görmezsiniz o yüzden ihmal etmeyin derim, B vitamini önermiş arkadaşımız, apex marka gibi etkisi olmayan vitaminlerden ziyade dünyaca bilinen röhnfried markayı bölünmüş şekilde alabilirsiniz, zaten aynı fiyata geliyor

Merhaba, ayağa krem sürüp masaj yapın dememin sebebi ayağa giden siniri, damarları rahatlatıp akışı biraz daha rahatlatmak, yararını görürsünüz zararını görmezsiniz o yüzden ihmal etmeyin derim, B vitamini önermiş arkadaşımız, apex marka gibi etkisi olmayan vitaminlerden ziyade dünyaca bilinen röhnfried markayı bölünmüş şekilde alabilirsiniz, zaten aynı fiyata geliyor
Biraz baktım dediğiniz marka vitamine 10 ml olanını gördüm 15, 20tl civarında 10 ml yeterlimi sizce

Bide benim kuşumun titremesi var hala geri geldi titremesi az bişey titriyor o notmalmi ayakları arkadasin dedigi gibi açmama sorunu yok bu sekilde
Bide tuneginde duruyor ya kanat çırpıyor 3 saniye sonra duruyor o yaptığının amacı nedir öncesinde ızgarasıni çıkar demiştiniz çıkarmıştım yem frlan koymuştum da tabana inip kendi dışkısını yemesin diye eski haline dondureyimmi

O dediğiniz vitamin sadece internetten aliniyormus ve en az 4 gün sonra gelecekmiş eldeki ilaçları kullanmaya devam edeyimmi

Bide tuneginde duruyor ya kanat çırpıyor 3 saniye sonra duruyor o yaptığının amacı nedir öncesinde ızgarasıni çıkar demiştiniz çıkarmıştım yem frlan koymuştum da tabana inip kendi dışkısını yemesin diye eski haline dondureyimmi
Kanat egzersizi yapıyor normal bir durum, benim kuşumda yapıyor, ızgara takıp takmamak size kalmış, krem sürüyorsunuz değil mi

https://www.hizliresim.com/gmchkha
Kusumun durumu hasta oldugundan beri ilk kez bugün sabah ottu ve yürüyüşü normale yaklaştı dün 5 adım atıp eski haline dönüyordu(kafasını one egiyordu) bugün 15 adım atıp kafasını one egiyor görseldeki gibi uyukluyor

@Ömercn şükürler olsun yavaş yavaş iyileşir demek ki kendisi iştahı nasıl dışkısı

Geri