Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun durumu

Vazelin evde var surelimmi ve parmaklarınızı yoksa bilgiyle berabermi

Evet onları taban seviyesine getirerek takabiliriz, amacımız kuşun efor sarf etmesini engellemek ve ayağını yoracak şeyler yapmamak, bu bahsettiğim masaj olayı çok önemli sinirleri yumuşatır, eğer mümkünse yarın öbür gün terramycin deri merhemi temin ederseniz onla devam edin tedaviye

Evet onları taban seviyesine getirerek takabiliriz, amacımız kuşun efor sarf etmesini engellemek ve ayağını yoracak şeyler yapmamak, bu bahsettiğim masaj olayı çok önemli sinirleri yumuşatır, eğer mümkünse yarın öbür gün terramycin deri merhemi temin ederseniz onla devam edin tedaviye
Peki dediğinizi yapicam şimdi yarın veya ertesi gün mutlaka alirim o merhemi reçetesiz veriliyormuş o merhem

Peki dediğinizi yapicam şimdi yarın veya ertesi gün mutlaka alirim o merhemi reçetesiz veriliyormuş o merhem
Evet evet öyle hemen girip alıp çıkabilirsiniz, kuşta başka anormal olan hareketler var mı, uçamama gibi, denge sorunu yaşama gibi

Evet evet öyle hemen girip alıp çıkabilirsiniz, kuşta başka anormal olan hareketler var mı, uçamama gibi, denge sorunu yaşama gibi
Denge sorunu derken uctuktan sonra konar ya hani konduğu zaman dengesini kaybedip affalliyor ve sonrasında hemen kafasını one egiyor

Tunek ve salıncağı çıkarın demiştiniz cikartim ama kuşum kafesin üst kısmına tırmanıp asılı kaldı gagasiyla iki kez kötü bir şey olmasın diye geri taktım ikisinide

Kuşu elinize alıp ayağını itermisiniz size karşı bir güç uygulayacakmı eğer hissetmiyorsanız, kuşun ayaklarına üfleyin kıpırdama görürseniz bilgilendirirsiniz elimizden geleni yaparız

Elimde güçlükle tutabilirim için kuşu pek fazla deneyeceğim ama iki üç kez ittirdim 1cm kadar ittirdim diyelim bi tepki vermedi anca kendisi elimden kaçmaya çalıştığı zaman ayagini hissettim ayaklarıyla çıkmaya calisyordu

Eğer Dediğiniz gibiyse kuş felç değil

B vitamini takviyesi yapın 1 hafta boyunca 3 günde 1

B vitamini fotoğraf atma imkanınız varmi marka olaraktanmi satılıyor yoksa standart biseymi

Güç varsa ayakta sinir sisteminden dolayı

Ve bu b vitamini ne için kullanicam ayağı için mi ve iyilesirmk

Forumdaki bi arkadas ayağına merhem sürün demişti o yanlış bir seymidir

Geri