Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumda Anlamadığım Bir Rahatsızlık Var

Birgül hanım. 1/3 oranında sirke katılmış suyu burun deliğinden her birine birer damla damlatın. Hayvan nefes alamıyor. Ayrıca veterinerden vilmectin alıp ense derisine bir damla damlatın. Hava kesesi paraziti ihtimalini de berteraf edelim.

Birgül hanım. 1/3 oranında sirke katılmış suyu burun deliğinden her birine birer damla damlatın. Hayvan nefes alamıyor. Ayrıca veterinerden vilmectin alıp ense derisine bir damla damlatın. Hava kesesi paraziti ihtimalini de berteraf edelim.

Tamam selçuk bey sağolun, hemen uyguluyorum sirkeli suyu. Bunu tek seferlik mi yapayım?

o değil de @Selçuk YÜKSEL abi, benim içim dışım ilaç oldu ya. bu şekerde ne problem varmış böyle

Alın bence hayvanın haline üzüldüm nefes alması işkence onun için. Gerçi sirkeden sonra nolcak onu da görelim. Vicks var mı peki evde ?

Makinam yok çocukta yok evde lakin aklıma sıcak su buharı geliyor, söylediğiniz ilaçtan birini damlatıp koysam kafesin yanına, üstünü de hafif örtsem, onu yakmayacak şekilde?
Evet olabilir az bir suya çocuklar için kullanılan nefes açıcı buharla verilen ilaçlar var dediğiniz şekilde uygulayabilirsiniz. Kuşta belirgin bir zayıflama var mı ?

Axtım vermeyin zaten solunum yolu antibiyotiği kullandınız. O işe yaramaz.

Burun deliklerine tam damlayacak şekilde sirkeli su damlattım şimdi selçuk bey.

Ronidazollu suluğu alma vaktim geldi, devam mı o ilaca yoksa artık saf suya geçebilir miyiz?

Geri