Karadeniz Pet

Kusumun Gagasi Koptu

seni ciddi anlamda tebrik ediyorum kuşun kötü durumdayken onu hayata tutundurabildin
bu gerçekten tebrik edilmesi gereken bir davranış keşke herkes hayvanlara bu
kadar değer verseydi ;) geçen günlerde patileri ve kuyruğu kesilen köpeği çoğunuz hatırlıyorsunuzdur herhalde
o masum köpeğe onu yapan insan dışı varlıkların cezasız kalmaması gerekiyor

“Kim bir canlıyı/hayvanı, bir kuşu haksiz yere öldürürse, kıyamet günü ondan şikâyetçi olacaktır." (Kenzu’l-Ummal, h. no: 39968)

hayvanlar allahın sessiz kullarıdır

seni ciddi anlamda tebrik ediyorum kuşun kötü durumdayken onu hayata tutundurabildin
kadar değer verseydi ;) geçen günlerde patileri ve kuyruğu kesilen köpeği çoğunuz hatırlıyorsunuzdur herhalde :(:(
o masum köpeğe onu yapan insan dışı varlıkların cezasız kalmaması gerekiyor:mad:

“Kim bir canlıyı/hayvanı, bir kuşu haksiz yere öldürürse, kıyamet günü ondan şikâyetçi olacaktır." (Kenzu’l-Ummal, h. no: 39968)

kadar değer verseydi ;) geçen günlerde patileri ve kuyruğu kesilen köpeği çoğunuz hatırlıyorsunuzdur herhalde
o masum köpeğe onu yapan insan dışı varlıkların cezasız kalmaması gerekiyor

Doğru. Sağolun

Ekli dosyalar

• IMG_20181011_183024.jpg
    IMG_20181011_183024.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 98
Yorulmuş, üşüyor ya da incitmiş olabilir. Gözlemleyip durumu bildirin. Farklı açıdan fotoğraf da paylaşabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sizin gibi bir sahibi olduğu için yaşayacak prenses.Allah yardımcı olsun inşAllah tez zamanda gagası uzarda yemleri eskisi gibi yer.Geçmiş olsun.

Kuşunuzun durumu nasıl oldu acaba ?

Kuşunuzun durumu nasıl oldu acaba ?

Evet bende çok merak ediyorum nasıl durumu
Sorduğunuz için tesekkurler.ben de tam da bilgi paylasacaktim. Çatlak gagasinin kenar tarafi içine göçmüş. Dilini rahatsız ediyor arada bir kafasını salliyor. Ya bu gaga düşerse? Dün göçük değildi onu da söyleyeyim. Fotoğraf geliyor

Sağ tarafta dikkat ederseniz içeriye göçmüş . Ayrıca bu çatlak sadece orası da değil. Yemek yerken farkettim ağzını açınca içeriden de gaga çatlamış. Sadece sol tarafta çatlak yok. Oradan tutunuyor. Ne yapmalıyım?

Ekli dosyalar

• IMG_20181016_141539.jpg
    IMG_20181016_141539.jpg
    3.3 MB · Görüntüleme: 93
Çok üzüldüm geçmiş olsun..

Sağ tarafta dikkat ederseniz içeriye göçmüş . Ayrıca bu çatlak sadece orası da değil. Yemek yerken farkettim ağzını açınca içeriden de gaga çatlamış. Sadece sol tarafta çatlak yok. Oradan tutunuyor. Ne yapmalıyım?

hiçbir şey olmaz. daha onceden de söyledim. çift kuşların kavgasında bile boyle seyler olabiliyor.

beslenme durumu nasil?

o artık;

lady darth vader..

5839461268_aa9006db4b_b.jpg

hiçbir şey olmaz. daha onceden de söyledim. çift kuşların kavgasında bile boyle seyler olabiliyor.

beslenme durumu nasil?
İçe göçen yer koptu. Çok rahatsız. Gagası aşağı doğru sallanıyor. Düşecek. Düşünce ne yapmalıyım şimdiden söyler misiniz?

Geri