Karadeniz Pet

Kusma sorunu

Hocam çok değer verdim hani başta baktım iyiydi sonra bir gün dışarıda soğukta bıraktım bilmeden sonra ishal başladı ondan sonra yemi açıktan almıştım bağırsak enfeksiyonu oldu hemen değiştim sonra tedavi ettim o zamanlarda çok zayıf demişlerdi sonra da işte e coli iğne yaptılar bilmiyorum

Hocam günler sonra anca müsait oldum iğne tedavisinin bugün son günü 3 gün boyunca yapıp vitamin ile destekle dendi bugün son kez gidiyor iğne adı lin spek karından vuruluyor kanat altı da var fakat veteriner kendi kuşunun da aynı şekilde kurtardığını ve içeriğinin cyramin gibi ilacalardan daha güçlü olduğunu söyledi ishali geçti acil yesil veya koyu yeşil beyaz dışkı yapıyor ele geliyor elimize yatıyor uçuyor ötüyor umarım böyle devam eder yem yemesi su içmesi de normal bugün son gün vitamin verip 1 hafta kadar bekliyecegiz durumu ile ilgili beni bilgilendirin dedi veteriner buraya da yazacağım

Hocam günler sonra anca müsait oldum iğne tedavisinin bugün son günü 3 gün boyunca yapıp vitamin ile destekle dendi bugün son kez gidiyor iğne adı lin spek karından vuruluyor kanat altı da var fakat veteriner kendi kuşunun da aynı şekilde kurtardığını ve içeriğinin cyramin gibi ilacalardan daha güçlü olduğunu söyledi ishali geçti acil yesil veya koyu yeşil beyaz dışkı yapıyor ele geliyor elimize yatıyor uçuyor ötüyor umarım böyle devam eder yem yemesi su içmesi de normal bugün son gün vitamin verip 1 hafta kadar bekliyecegiz durumu ile ilgili beni bilgilendirin dedi veteriner buraya da yazacağım
Linco spektin gayet güzel bir ilaç. Kaç ml yaptı hergün acaba?

Birazdan arayıp sorarım dozunu kendi iğneye göre ayarladı tam bilgim yok ama iyi bir ilaç değil mi ? Birde burada bir kuşçu gördü götürürken bu ölecek felan diyor ya hani ister istemez aklına şüphe düşüyor

Birazdan arayıp sorarım dozunu kendi iğneye göre ayarladı tam bilgim yok ama iyi bir ilaç değil mi ? Birde burada bir kuşçu gördü götürürken bu ölecek felan diyor ya hani ister istemez aklına şüphe düşüyor
Yok yok iyi bir ilaç, merak etmeyin.

Şimdi bana vitamin ve antibiyotik yazicakmis hocam sonra onları günde dozları ile vericekmisim ona göre bakicagiz yardımlarınız için sağolun erken tespit ettik sayenizde

Hocam dün yemini değiştim kuşum kac gündür iyiydi bugünde iyi şükür ama başka yeme geçtim dün ve dışkısı bu sabah böyleydi bir sıkıntı mı var acaba ya

Ekli dosyalar

• IMG-20201221-WA0028.jpg
    IMG-20201221-WA0028.jpg
    57.5 KB · Görüntüleme: 18
Hocam dün yemini değiştim kuşum kac gündür iyiydi bugünde iyi şükür ama başka yeme geçtim dün ve dışkısı bu sabah böyleydi bir sıkıntı mı var acaba ya
Hangi yemi aldın? Yeni aldığın yemi sindiremiyor hayvan.

Ya ben almadım ben şehir dışındayım arkadaşıma verdim o bakıyordu bana bunu atmış bende yarın dönücem dedim işte yem aldım yem bitti dedi kuş kumu var kafeste normal açıktan yem almış bir sorun var mıdır

Ya ben almadım ben şehir dışındayım arkadaşıma verdim o bakıyordu bana bunu atmış bende yarın dönücem dedim işte yem aldım yem bitti dedi kuş kumu var kafeste normal açıktan yem almış

Kuş kumunu çıkarmışlar hocam ondan kaynaklı bence

Tamamdır normalde ben vivid kullanıyordum ama işte şehir dışına çıkmak zorunda kaldım iş için ondan dolayı soylerim alirlar

Hocam kum felan ekledim ama dışkısı yine aynı bugün veya 1-2 güne yeni yem alacağım bu tür olaylar hastalık belirtisi midir veya büyük bir sorun müdür ?

Hocam kum felan ekledim ama dışkısı yine aynı bugün veya 1-2 güne yeni yem alacağım bu tür olaylar hastalık belirtisi midir veya büyük bir sorun müdür ?
Yemi değiştirin, ondan sonra tekrar bakalım.

Hocam sabah dışkısı buydu hareketli ötüyor bazen sulu bazen normal yapıyor sulu dediğim de böyle mesela attığım gibi dal darı felan veriyorum yemini fazla yemiyor sevmiyor sanırım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-26-09-49-57-314_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-12-26-09-49-57-314_com.miui.gallery.jpg
    687.5 KB · Görüntüleme: 11
Hocam sabah dışkısı buydu hareketli ötüyor bazen sulu bazen normal yapıyor sulu dediğim de böyle mesela attığım gibi dal darı felan veriyorum yemini fazla yemiyor sevmiyor sanırım
Yemini değiştirdiniz mi?

Hocam değişmedim daha pazartesi degisecegim inşallah

Geri