Karadeniz Pet

Kusma sorunu

Yeni başladı ise ilaç kullanmayın, vitamin takviyesi yapınız. Yem dışında yumurta maması, az miktarlarda meyve sebze veriniz. Kusma artar yada uzun süre devam ederse yazın tekrar bakalım.
Kast ettiğiniz yumurta maması ev yapımıysa kesinlikle tüketmemeli kuş kumu olmadan.Yumurta sindirimi uzun sürer ve kursakta uzun süre kalırsa,öğütülemezse zehirlenmeye yol açabilir

Ha-ha ve ha.Sizin çıkardığınız yerden olmalı çok uzak değil
Öncelikle üslubunuza dikkat ediniz, bilgi ve tecrübeye dayanmadan verdiğiniz her bilgi yorumu okuyan kişilerin yanlış bilgileri doğru bilgi gibi almasına sebep olacaktır.

Forumumuzda bilgi kirliliğine sebep olacak yorumlara itibar edilmemesi için gerekli uyarıları yapıyoruz.

Uygunsuz üslup sebebi ile 1 uyarı aldınız tekrarı halinde forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Kast ettiğiniz yumurta maması ev yapımıysa kesinlikle tüketmemeli kuş kumu olmadan.Yumurta sindirimi uzun sürer ve kursakta uzun süre kalırsa,öğütülemezse zehirlenmeye yol açabilir
Sayenizde aydınlandım..

Kuşumun bugünkü dışkısı çok hareketli baya da ötüyor hocam ilaçları almaya gidicem birazdan inşallah ama bazı yerde karaciğer sorunu var vitaform ve karaciğer düzenleyici kullan diyorlar ama eminseniz sizin dediğiniz ilaçları alacağım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-14-11-05-38-331_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2020-12-14-11-05-38-331_com.miui.gallery.jpg
    669.3 KB · Görüntüleme: 6
Hocam kuşu veterinere götürdüm şuan cryamini her yere sordum yok şuan kuşa bakıyorlar e coli ise iğne tedavisi felan da var dediler bu arada

Hocam kuşu veterinere götürdüm şuan cryamini her yere sordum yok şuan kuşa bakıyorlar e coli ise iğne tedavisi felan da var dediler bu arada
Baytril alabilirsin. Şırınga ile 5 ml verirler diye düşünüyorum.

Hocam veteriner iğne tedavisi yaptı vitamin ver dedi 3 gün daha getir iğne yapicam dedi benim kusumda da vardı geçirdim dedi iğne yaptı hocam

Kuruma dedi hocam umarım gecirri cryaminnin etki alanına baktı kendi yaptığı iğne daha sağlıklı olur daha güçlü dedi

Kuruma dedi hocam umarım gecirri cryaminnin etki alanına baktı kendi yaptığı iğne daha sağlıklı olur daha güçlü dedi
Öncelikle kuruma diye bir hastalık yoktur. O veteriner gitsin önce onu öğrensin. Acaba hangi ilacı verdi kuşunuza? Onu öğrensek güzel olabilirdi ama pek gözüm tutmadı o veterineri. Kuruma diyen adamdan pek hayır geleceğini zannetmem ama bakalım inşallah iyileşir yavrucak.

2 hafta önce alınmış kuşa maşallah tüm ilaçları kullanmışsınız neredeyse yetmemiş yeni gelmiş kuşa bağırsak enfeksiyonu diye ilaç tedavisi yapmışsınız.Yeni gelen kuşlarda keşke biraz zaman verseydiniz emin olun daha az hasarla atlatırdınız

Geç olmasını istemedim bilen kişilere sordum kuruma demedi e coli dedi bana namı değer kuruma diye yazdım ben

Geri